Soru : Tam Gün Çalışan Bir Uzmanın, Farklı Işyerlerinde Isg Hizmetleri

emrah ugurlu

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Merhaba;
Ben tam gün çalışan bir kimyagerim, iş güvenliği uzmanlığı belgem var, az tehlikeli işletmesi olan bir arkadaşıma, risk analizi raporu, acil durum eylem planı ve personel eğitimlerini yapacaktım. Bakanlığı aradım tam zamanlı çalışan (30 gün sigortası yatan) bir uzman isg hizmeti veremez diye cevap aldım bilgisi olan var mı? Bu şekilde bir çalışma yapmış olan beni bilgilendirirse sevinirim.

Saygılarımla

hamza yüzüak

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Çalıştığın yerle kısmi süreli sözleşme yap ama tam maaş al sonrada kalan primini kendin yatır bu arada dışarıyada igu hizmeti ver

emrah ugurlu

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Büyük bir şirkette çalışıyorum böyle bir şeyi kabul ettirme şansım yok. Tam gün çalışma durumundayım.

ekaradeniz

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
sadece risk değerlendirmesi prosedürünü yapacaksanız, sorun olmaz fatura da istemiyorsa arkadaşınız. ama hizmet alımı söz konusu ise; bnmde bir tanıdığım büyük bir firmada çalışıyor hem mühendis hem isg uzmanı olarak.. kısmı süreli isg uzmanı olarak primi yatıyor, geri kalan çalışma saatleri içinde mühendis olarak primi yatıyor..ayrıca dışarıdan başka iş yerleri ile isg hizmetleri ile ilgili sözleşme yaptı. önemli olan isg uzmanı olarak çalışma saatinizi geçmemek bildiğim kadarıyla ...

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.