Etkinlik T Ü I S A G - Antalya Toplantısı - 23 Kasım 2012

Konu, 'Sosyal Etkinliklerimiz' kısmında ilknur_gucluturk tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Kaan SAKA

Kaan SAKA TÜİSAG Kurucusu Admin

Arkadaşlar,
    Yemeğe katılmak isteyipte yemek ücretini yatıramamış olan arkadaşlarımız Otelde Levent beye ödemeyi yaparak yemeğe dahil olabilirler.
    İyi çalışmalar.

2. Yusuf SAYAR

Yusuf SAYAR TÜİSAG Üyesi

Nasıldı buluşma, inşallah güzel ve faydalı olmuştur:evet:

Katılmayı çok istiyordum :(
    Nasıldı buluşma, inşallah güzel ve faydalı olmuştur:evet:

Katılmayı çok istiyordum :(

3. Levent KAVLAK

Levent KAVLAK TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar ,dün gece düzenlenen yemekli toplantı gerçekten çok güzeldi.Katılımcı arkadaşlara çok teşekkür ederim.Katılımcı arkadaşların liste olarak isimlerini ve yemek fotoğraflarını yarın yayanlayacağım.toplantıya katkı veren Sayın Murat ETÖZ hocama,İlknur GÜÇLÜTÜRK hanımefendiye ve Onur ÇAKIR kardeşime çok ama çok teşekkür ederim.Cuma günü zor bir gündür ,herkes evine koşar ve tüm haftanın yorgunluğunu atmak ,ayaklarını uzatıp dinlenmek ister.Fakat bu cuma öyle olmadı,Antalyadaki bir çok kardeşimiz,arkadaşımız tüm bu olumsuzluğa rağmen 40 kişi olarak yemekli toplantımıza teşrif ettiler.Hepsine ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum.Hakları geçenlerin haklarını helal etmelerini rica ediyorum.Yemekli toplantımıza medyada teşrif ettiler.Akdeniz tv canlı görüntü aldılar,toplantımıza ait görüntü ve demeçler 24 kasım 2102 cumartesi yani bugün saat 18.30 AKDENİZ TV de haberlerde yayınlanacaktır ve HÜRRİYET ANTALYA. da doğan haber ajasında deçmeler ,fotoğraflar alınmıştır.Demeç verirken çok heyecanladım ,izleyebilecek arkadaşlar kusuruma bakmasınlar.Derlerdi kamera ve topluluk önünde konuşmak zor iş diye inanmazdım,gerçekten öyle imiş.O yüzden medyatik acemiliğimden dolayı lütfen beni anlayışla karşılayın.Toplantımız amacına ulaştı sanıyorum ,çünkü Antalyada yaşayan bir çok İSG sektörü içerisindeki meslektaşlarımız İş Güvenliği Uzmanı ve İş Yeri Hekimi üyelerimiz brbirlerini tanıma şansı buldular ve ilerleyen zaman içerisinde kesinlikle birbirleriyle iş biirliği yapacaklar ve İSGfrm çatısı altında bir çok gzl proje ve ortak çalışmaya imza atacaklar.Amacımız buydu herkes bulunduğu şehirlerde birbirlerini tanısınlar ve yalnız,sahipsiz kalmasınlar.Nerden başlayacağız nasıl yapacağız ,bu işi nasıl hayata geçireceğiz diyenler orda üstadlarla ve İSG sektöründe tecrübeli arkadaşlar tanışma ve kendilerini tanıtma şansı buldular.Meslek yaşamları için çok önemli sosyal etkinlik içinde bulundular ve eminimki ilerleyen zamanda bu topnatıya katıldıkları için kendilerine ve İSGfrm ailesine teşekkür edecekler.Birkişinin bile hayat çizgisini olumlu yönde değiştiribilirsek biz bu ulvi yolda başarmış demektir.Teşekkürler ANTALYA,teşekkürler İSGfrm Ailesi.Teşkkürler GRİDA CİTY otel,Teşkkürler ŞEBNEM HANIM ve GRİDA CİTY personeli.Yemekler gerçekten çok gzldi,organiizasyon işinde çok uzmanlar.Herkes çok ama çok teşekkürler.Antalyada mart -nisan 2013 gibi yeni bir toplantıda buluşmak üzere.Bu kez kaçıran arkadaşların hepsini braraya getireceğiz inşallah.

41isg, esin_özsoy, ilknur_gucluturk ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  4. ilknur_gucluturk

ilknur_gucluturk TÜİSAG Üyesi

Merhaba arkadaşlar. GRİDA CİTY'de gerçekleştirdiğimiz buluşma ve tanışma yemeği gerçekten çok güzel bir organizasyondu ve sektör içerisindeki insanların birbirleri ile tanışıp kaynaşması konusunda çok faydalı oldu. Bu ilk buluşmaydı bundan sonrada devamı mutlaka gelecek diye düşünüyorum. İletişim bilgilerimizi paylaştıktan sonra sürekli iletişim halinde olacağız ve görüşme sıklığımızı arttıracağız. Organizasyonda emeği geçen herkese çok çok teşekkürler. İşletmem ile ilgili yaşanan birkaç sıkıntıdan ötürü istediğim vakitte aranızda olamadım bu yüzden affınıza sığınıyorum. Ama Sağolsun, Onur ÇAKIR Bey e buradan tekrardan çok teşekkür etmek istiyorum çünkü kendisi organizasyon adına elinden gelen tüm gayreti gösterdi.
    Bundan sonraki organizasyonlarda görüşmek dileği ile herkese iş kazasız günler diliyorum.

41isg, Levent KAVLAK ve esin_özsoy bu yazıya teşekkür etti.
  5. Ransit

Ransit TÜİSAG Üyesi

Merhaba Arkadaşlar, Akşamki organizasyon gayet güzeldi, sektör adına güzel bir dayanışma örneği oldu. Umarım farklı platformlardada buluşma şansı buluruz. Tekrar görüşmek dileğiyle.

41isg ve Levent KAVLAK bu yazıya teşekkür etti.
  6. esin_özsoy

esin_özsoy TÜİSAG Üyesi

Bende bu yemeği düzenleyen ve emeği geçenlere teşekkür ederim henüz eğitimini alan uzman adayı olarak bana da çok faydası oldu.Bundan sonra ki organizasyonlarda görüşmek üzere.

41isg ve Levent KAVLAK bu yazıya teşekkür etti.
  7. Levent KAVLAK

http://www.gercekgundem.com/?p=506525
    Arkadaşlar artık İSGfrm ailesi tüm Türkiye'de tanınmaya başladı.
    www.akdeniztv.com.tr 24.11.2012 anahaber bülteninde
    Antalya buluşmamız yayınlanmıştır.
    Katılımcı arkadaşlarımıza geceye katılan tüm arkadaşlarımızın iletişim bilgileri gönderlmiştir.
    İSGfrm Ailesi Antalyadaki buluşmada İş Güveliği Uzmanlarını ve İş Yeri Hekimlerini biraraya getirerek ,birbirlerinden güç almalarına katkı vermiştir.teşekkürler ANTALYA

41isg, mehtamer ve ilknur_gucluturk bu yazıya teşekkür etti.
  8. ataselim

ataselim TÜİSAG Üyesi

Antalya buluşmasının manşeti (Milliyet Akdeniz);
    20091416_01.jpeg

MuratDemir, Fatih ÖZKAN, esin_özsoy ve 3 kişi daha buna teşekkür etti.
  9. mehtamer

mehtamer TÜİSAG Üyesi

Merhaba Arkadaşlar,

Öncelikle herkese iyi haftalar. Antalya da yapılan toplantı gayet güzeldi. Umarım yenileri yapılır.Bu tür toplantılar öncelikle her il kendi iç de yapmalı kendi içinde olgunlaştıktan sonra bölgesel toplantılar olmalı ve bunun ardında ülke genelinde ses getirecek büyük bir organizasyon yapılmalıdır diye düşünüyorum.

10. Kaan SAKA

Kaan SAKA TÜİSAG Kurucusu Admin

Merhaba,
    Dedikleriniz doğrudur. Daha nice toplantılar yapacağız. Fakat bu toplantıları arkamızda büyük bir sponsor desteğiyle yapabilirsek katılımlar ücretsiz olacaktır. Böylece daha geniş kitlelere ulaşabileceğimizi düşünüyorum.
    Şuan elimizdeki maddi kaynaklarla ancak böyle organizasyonlar gerçekleştire bilmekteyiz. Hedefimiz tüm Türkiyeye sesimizi duyurabilmektir.

stil15 ve 41isg bu yazıya teşekkür etti.
  11. mehtamer

mehtamer TÜİSAG Üyesi

Sayın Kaan Bey,

Bu etkilikleri sadece sizin tarafından yapılmak zorunda değil. Her il kendi organizasyonunu yapar sizi de bu toplantıya davet eder. Tüm masrafı sizin yapmanızı beklemek veya bu organizasyonu sadece bu siteden beklemek biraz haksızlık olacağı kanısındayım. İSG ailesi hızla büyümekte sorunları artmaktadır. Yasanın getirdiği yaptırımdan dolayı mağdur durumda olan ve olacak çok meslektaşlarımız olacaktır. Bugün ve gelecekte en büyük sorunumuz bu olacağından bir an önce bir yapı altında birleşmemiz gerekmektedir. Bunun içindir ki bu organizasyonun tek elden yapılmasını beklemek işleri yavaşlatacaktır.Hedeflenen amaca ulaşmak için bir imkanı olan iller ve arkadaşlar kendi toplantısını yapmalı ve gerek gördükleri kişi ve kurumları bu toplantılara çağırmalıdır.Sizin tüm illere ulaşmanız zor olacaktır.

12. Abdullah CENGİZ 25

Abdullah CENGİZ 25 TÜİSAG Üyesi

Toplantıların ve paylaşımların devam etmesi dileği ile, emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Levent KAVLAK bu yazıya teşekkür etti.
  13. mervea.

mervea. TÜİSAG Üyesi

Kaan beye ve Levent beye böyle güzel organizasyonları için çok teşekkürlerimi ederim. İSG adına yaptıklarınızın hakkı ödenmez. Böyle bir ailenin içinde olmaktan büyük bir onur duydum.

41isg, Levent KAVLAK ve ataselim bu yazıya teşekkür etti.
  14. Levent KAVLAK

Mehmet Bey Merhaba,
    Zaten her ilde sorumlu kişiler belirledik.12 ilde örgütlenmeyi tamamladık ve yakında Bursa'da olacağız Allah izin verirse.Daha sonra İstanbul ve Ankara ardından diğer iller.İSGfrm ailesi şu an kartopu gibi lleri dolaşmaya başladıkça ÇIĞ gibi olacağız hiç endişe etmeyin.Biz bu yola gönül koyduk,yorgunluk nedir bilmeyiz.Allah sağlık sıhhat ve güç verdiği sürece Türkiyedeki tüm İş Güvenliği Uzmanı ve İş Yeri Hekimi arkadaşlarımızı buluşturup,tanıştırıp kaynaşmalarını ve ortak projelerle sorunlarına çözüm üretmelerini sağlayacağız.Bizim bir ailemiz var ismi İSGfrm ailesi ve bir çatı altında toplanacağız.bu çatı altında İşveren,yargı ve devlet arasında sıkışıp kalmayacağız.Hepimiz bir kişi gibi olacağız.Tek bir güç ama düşünün 15000-20000 veya daha çok.Rahat olun gzl günler bizi bekliyor.İş Güvenliği Uzmanlığı hem çok saygın hem de çok gelir getiren bir iş olacak.Nedenmi bu ülkenin yaklaşık 100 bin İş Güvenliği uzmanına ihtyacı olacak 5-10 yıl içinde.bz bunun gayreti içinde mücadele ediyoruz.Ülkemize hizmet veriyoruz ,halkımıza hizmet veriyoruz.Unutmayın bir tek çocuğun bile gözyaşlarını durdurabilsek bu başarıdır.Biz br aile olursak başarabiliriz.Bu ailede değerli Hukukçular,değerli Uzmanlar ve hekimler vardır ve olacaktır.Attığımız ve atacağımız her adım akıl süzgecinden geçirildikten sonra uygulamaya konuyor.Biz güçlendikçe problemler zayıflayacak ve üyelerimizle birlikte meslektaşlarımız amacımıza ulaşmaya ,ülkemizin yaşam güvenliği ve yaşam kalitesi konusunda ciddi adımlar atmaya başlamış olacaktır.Saygılar

MuratDemir, stil15, 41isg ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  15. ilknur_gucluturk

Levent Bey,
    Arkadaşların iletişim adreslerini paylaşabilirsek buluşma toplantılarımızı sıklaştıracağız. Listeyi ne zaman yayınlayabilirsiniz acaba ?

16. MuratDemir

MuratDemir TÜİSAG Üyesi

Merhabalar
    Antalya daki buluşmayı gerçekleştiren başta İsgfrm yönetimine levent bey ve kaan beye, Antalya da çaba sarfeden başta ilknur hanım olmak üzere herkese tesekkürler.

İlerleyen günlerdeki çalışmalarda birlikte olmak dileklerimle

iyi calismalar

17. esin_özsoy

esin_özsoy TÜİSAG Üyesi

Eşim fotoğrafta bayağı güzel çıkmış haberimiz olsaydı alırdık gazeteyi :)

Levent KAVLAK bu yazıya teşekkür etti.
  18. Levent KAVLAK

Enişte yakışıklı ve karizmatik adam zaten .

esin_özsoy bu yazıya teşekkür etti.
  19. Yusuf SAYAR

Yusuf SAYAR TÜİSAG Üyesi

Bu toplantıya aday adayı olarak katılamadığım için çok üzgünüm.:ağlama:

20. ilknur_gucluturk

Merhaba arkadaşlar,
    Kurduğumuz bağları koparmamak adına ilerleyen günlerde bir kahve içimlik bile olsa toplanalım diye düşünüyorum. Görüşlerimizi paylaşalım, uygun gün ve saatte gelebilecek arkadaşlar ile toplanalım.
    Herkese iyi çalışmalar.

BirsenTorun ve Abdullah CENGİZ 25 bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica