Etkinlik T Ü I S A G - Antalya Toplantısı - 23 Kasım 2012

Konu, 'Sosyal Etkinliklerimiz' kısmında ilknur_gucluturk tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. mehtamer

mehtamer TÜİSAG Üyesi

TEŞEKKÜRLER LEVENT BEY İNŞALLAH BEKLİYORUM SİZİ BEN ANTALYA MERKEZDE OTURUYORUM.

2. Levent KAVLAK

Levent KAVLAK TÜİSAG Üyesi

Haydi Antalya buluşmaya 8 gün kaldı,elini çabuk tut.Arkadaşlar toplantımıza sadece İş Güvenliği Uzmanlığı ve İşyeri Hekimliği belgesini almış veya bizim üyemiz olmayan ama İSG gönüllüsü herkes herkes katılabilir.Biz bir bilm topluluğuyuz.Bilm adına ve ülkemizde İSG sektöründe hizmet veren yada mühendislik,hekimlik veya teknik eğitimle bu sektöre yönelen herkes davetlidir.Çok büyük projelere imza atacak sizler birbirinizle tanışma şansını bulacaksınız.1 ocak 2013 den itibaren sektör yeni bir hayata giriyor.Bunlarla ilgili planlar ve konuşmalar yapılacak.İSG sektöründeki yerimizi sağlamlaştıracak projeler üzerinde durulacak.
    Haydi Antalya buluşmaya 8 gün kaldı,elini çabuk tut.Arkadaşlar toplantımıza sadece İş Güvenliği Uzmanlığı ve İşyeri Hekimliği belgesini almış veya bizim üyemiz olmayan ama İSG gönüllüsü herkes herkes katılabilir.Biz bir bilm topluluğuyuz.Bilm adına ve ülkemizde İSG sektöründe hizmet veren yada mühendislik,hekimlik veya teknik eğitimle bu sektöre yönelen herkes davetlidir.Çok büyük projelere imza atacak sizler birbirinizle tanışma şansını bulacaksınız.1 ocak 2013 den itibaren sektör yeni bir hayata giriyor.Bunlarla ilgili planlar ve konuşmalar yapılacak.İSG sektöründeki yerimizi sağlamlaştıracak projeler üzerinde durulacak.

3. Recai Aytekin

Recai Aytekin TÜİSAG Üyesi

Kısmet olursa ben de katılacağım.

4. Levent KAVLAK

Arkadaşlar otelle anlaşma yaptık.Eğer gelecekseniz para yatırma işlemini br an önce tamamlayın.Aksi takdirde ben zor durumda kalacağım.

5. nistrator

nistrator TÜİSAG Üyesi

izmirde yaşadığımdan dolayı antalyadaki tanışma gününe gelemiyorum malesef gelmeyi çok isterdim:(...

acaba daha sonra izmirde böyle bir tanışma günü düzenlenebilme olasılığı nedir?:)

6. vgrkan

vgrkan TÜİSAG Üyesi

Levent Bey,
    biz 4 kişi olarak ücreti gönderdik, geliyoruz.

ilknur_gucluturk bu yazıya teşekkür etti.
  7. esin_özsoy

esin_özsoy TÜİSAG Üyesi

levent Bey bende 2 kişi olarak yatırdım parayı bilginize.

8. mehtamer

mehtamer TÜİSAG Üyesi

LEVENT BEY YEMEK ÜÇRETİNİ HESABINIZA GÖNDERDİM. KİTABIMI UNUTMAYIN LÜTFEN İYİ GÜNLER.

9. Levent KAVLAK

Arkadaşlar bugün itibariyle sayımız artmaya başladı, 20 kşi yatırmış para şu ana kadar.Türk milletiyiz biz hep son güne bırakırız ,

10. Levent KAVLAK

Arkadaşlar orgazizasyon için lütfen acele edin ,çevrenizdeki mühendis,hekim ve tekniker arkadaşlarımıza,isg gönüllüsü herkesi haberdar edelim.Bu toplantı sadece sektörde çalışanları değil ,İSG sektörüne girmeyi düşünen herkeside ilgilendiriyor çünkü.Antalyadan çok büyük bir patlama bekliyorum ve katılım heyecanlarından bunu hissetmeye başladım.Bir çok arkadaşımız mail atıyor yada telefonla arıyor katılmak istediklerini bugün son gündü işimiz çok yoğundu diye bende kendilerine pazartesi saat 16.00 kadar yani 19 kasım 2012 saat 16 .00 a kadar ödeme süresini uzattığımız söyledim.Ödeme süres pazartesi saat 19.00 a kadar uzatılmıştır.Lütfen elinizi çabuk tutun

11. MuratDemir

MuratDemir TÜİSAG Üyesi

Merhabalar Levent bey, ücret yatırıldı ama mümkünse gelen isimleri verseniz herhangi bir aksi duruma karşın. Kolay gelsin.

12. Levent KAVLAK

Merhaba Murat Bey, bunları pazartesi açıklarız.Neden aksi bir durum yaşansın anlamadım? bir terslikmi var ?

13. BirsenTorun

BirsenTorun TÜİSAG Üyesi

merhaba,

yemege katılmak isterim.

14. Abdullah CENGİZ 25

Abdullah CENGİZ 25 TÜİSAG Üyesi

Katılım 21 ine kadar uzatıldı. İrtibat Levent Bey.

15. genc_cevreci

genc_cevreci TÜİSAG Üyesi

bu toplantıya katılmayı en çok isteyen kişilerden biri de bendem ama malesef oluşan son dakika programları neticesinde katılım sağlayamıyacam

16. Levent KAVLAK

ANTALYA YEMEKLİ TOPLANTI DUYURUMUZ

İş Güvenliği Uzmanları ve İş Yeri Hekimleri İSGfrm Ailesi çatısı altında Antalya'da
    Grida City Hotel'de 23 kasım 2012 cuma günü saat 19.00 da akşam yemeğinde buluşuyor.

Levent KAVLAK
    Maden mühendisi
    İş Güvenliği Uzmanı
    İSGfrm-YÖNETİCİ

GSM:532 232 91 05
    leventkavlak1@hotmail.com

Antalya'da Buluşma yeri :Grida City hotelwww.Gridacity.com
    Buluşma tarihi:23 kasım 2012
    Buluşma saati:19.00
    fix menü:45 tl
    menü:
    çorba-başlangıç tabağı
    kol böreği
    piliç roti(garnitür veya pilav ile)
    tatlı
    2 adet meşrubat

fix menü ücreti buluşma tarihinden 2 gün öncesine kadar yani 21 kasım 2012 tarihine kadar ödemeniz gerekmektedir.
    Levent KAVLAK
    HALK BANKASI
    şube: yenimahalle-ANKARA
    İBAN NO:TR190001200921400001008562
    hesabına yatırılacaktır.
    Otelle yapmış olduğumuz anlaşma gereği fix menü ücretini yatırmış olan üyelerimizin sayısına göre yemek hazırlanacaktır.

17. Yusuf SAYAR

Yusuf SAYAR TÜİSAG Üyesi

Merhaba Burdur Bucak'tayım. Antalya bana çok yakın ama gelmem çok zor, işim icabı, teknik öğretmenim, C sınıfı adayı olarak tecrübelerinize çok ihtiyacım var, Ant.arge geri dönüş yapmadı :(
    Levent Bey özverili çalışmanızı tebrik ediyorum. :alkış:
    İnşallah yakın zamanda sizinle ve değerli isgfrm arkadaşlarla yüzyüze görüşmek dileğimle byee

18. Levent KAVLAK

Arkadaşlar, 23 kasım 2012 cuma akşam saat 19.00 da yapacağımız yemekli toplantımıza İSG sektöründeki yada sektöre girmek isteyen herkes katılabilir.Unutmayalımki İş hayatı sosyal ilşkilerle güçlenebilir ve geliştirilebilir.Toplantımıza AKDENİZ TV ve HÜRRİYET GAZETESİ davet edilmiştir.Bsına açık bir toplantı olacaktır.Kaçırılmaması gereken bir bilimsel toplantı olduğunu br kez daha hatırlatmamda fayda vardır.

vgrkan, ilknur_gucluturk ve stil15 bu yazıya teşekkür etti.
  19. esin_özsoy

esin_özsoy TÜİSAG Üyesi

Merhaba Nurel Hanım bende isg eğitimi şu anda alıyorum eğitim sonunda staj için bana yardımcı olabilir misiniz? Bende Kundu bölgesinde oturuyorum.Yarın ki yemeğe katılacağım sanırım sizde katılacaksınız.Umarım olumlu bir cevap verirsiniz.Teşekkür ederim.

20. Levent KAVLAK

Arkadaşlar 23 kasım 2012 cuma akşamı saat 19.00 da olan GRİDA CİTY hotelde yemeğimize bazı arkadaşlarımızın yemekli toplantı duyurusunu yeni duydukları ve ücret ödemelerini yapmak için geç kaldıklarını söylediler.İsteyen otele gelince ödeyebilir arkadaşlar.Ücret ödemesi engeline takılmamaları adına ücretlerini otelde öeyebilirler.Antalyadaki tüm isg gönüllülerine kapımız açık.Saygılar

ilknur_gucluturk bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica