Etkinlik T Ü I S A G - Antalya Toplantısı - 23 Kasım 2012

Konu, 'Sosyal Etkinliklerimiz' kısmında ilknur_gucluturk tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ilknur_gucluturk

ilknur_gucluturk TÜİSAG Üyesi

Çok büyük ihtimal bayram sonrası gerçekleştireceğiz.

vgrkan bu yazıya teşekkür etti.
  2. Levent KAVLAK

Levent KAVLAK İSAG Derneği Başkanı TÜİSAG Çalışma Birimi

Arkadaşlar kasım ayı ortasında planlıyoruz .Kasım başı düşünüyorduk.Ama maalesef otellerle uygun fiyata anlaşma yapamadık.Araştırmalarımız devam ediyor ama yakın zamanda sonuçlandıracağız inşallah.

mikrop, genc_cevreci ve vgrkan bu yazıya teşekkür etti.
  3. Yusuf Ogrenecek

Yusuf Ogrenecek TÜİSAG Üyesi

1-levent KAVLAK Maden Müh. C sınıfı İş Güvenliği Uzmanı
    2-İlknur GÜÇLÜTÜRK Gıda Müh. C sınıfı İş Güvenliği Uzmanı
    3-Abdullah CENGİZ Kimya Müh. C sınıfı İş Güvenliği Uzmanı
    4-Zuhal SEYHAN Endüstri Müh. C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı
    5-alper ODABAŞI Jeoloji Müh. C sınıfı iş güvenliği uzmanı
    6-süphan YAŞAR Maden Müh. A sınıfı iş güvenliği uzmanı
    7-Gökhan Erol Yapı Öğretmeni C sınıfı iş güvenliği uzmanı adayı :) kısmetse inşallah
    8-Eda ERNAM Gıda Müh. C sınıfı İş Güvenliği Uzmanı
    9- Onur ÖZTÜRK Deri Müh. C.Sınıfı İş Güvenlik Uzmanı
    10- Volkan GÜRKAN Jeoloji Müh. C Sınıfı İş Güvenlik Uzmanı
    11- Murat Şahin Demir Yük.Fizik Müh. .... "" 21 ekim sınavına gireceğim ""
    12- Hale ÖZDEMİR Seramik Müh.... C sınıfı iş güvenliği uzmanı
    13- Ayşegül HALLİ Fizik .... C sınıfı iş güvenliği uzmanı
    14- Mesut ERDOĞAN Su Ürünleri Müh. C Sınıfı İş Güvenliği Uzman Adayı :)neden olmasın
    15-Süleyman BACAK Metal Öğretmeni 21 Ekim C sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Adayı :)
    16-Hakan KESKİNKILIÇ Jeoloji mühendisi 21 Ekim C sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Adayı :)
    17-Yasin BELENKUYU İnşaat Müh. C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı ( Yer ve zaman belli olunca Bursa'dan katılmaya çalışacak arkadaşımız )

18- Mustafa Selçuk GÜRER (C İSG Uzmanı)
    19-Barış Kaçar Makina Mühendisi C sınıfı iş güvenliği uzmanı
    20-Handan ALTIOK Gıda Müh. C sınıfı İş Güvenliği Uzmanı
    21-Niyazi TEKİN Çevre Mühendisi C sınıfı İş Güvenliği Uzmanı
    22- Abdulkadir SARIALTIN Jeoloji Mühendisi --- C sınıfı İş Güvenliği Uzmanı ( Ordu' dan katılmaya çalışacağım yer zaman belli olunca)
    23- Funda CALIK Gida Muh. C Sinifi Is Guvenligi Uzmani,
    24- Yusuf ÖĞRENECEK Makina Müh.C Sinifi Is Guvenligi Uzmani,

4. Levent KAVLAK

Arkadaşlar umarım bu mesajımızı okuma şansını bulabildiniz.Süremiz kısıtlı ve lütfen elinizi çabuk tutun.Antalyadan büyük bir sosyal patlama bekliyoruz.İSGfrm ailesinin en çok üyesi olan şehirlerinden birisi olarak kalabalık ve faydalı br akşam yemeğini bilmsel bir toplantıya dönüştürecek faaliyetimizin hayırlı olması dileğiyle.

5. Levent KAVLAK

Arkadaşlar katılım konusunda hala br hareket göremiyorum.Antalya uyuyormu:)

6. vgrkan

vgrkan TÜİSAG Üyesi

biz en az 3 kişi katılacağız önümüzdeki hafta ücreti yatırınca ayrıca haberleşiriz. Yoğunluktan forumu düzenli takip edemeyen arkadaşlarıma da haber verdim onlardan da cevap bekliyorum. umarım kalabalık bir katılım olur.

7. esin_özsoy

esin_özsoy TÜİSAG Üyesi

Merhaba ben c sınıfı iş güvenliği uzman adayıyım 2013 mayıs sınavına gireceğim.Eşimde aile hekimi ama oda işyeri hekimliğine geçmek istiyor ben katılmayı çok istiyorum (Tabi önce eşimin fikrini alıcam :))

8. ISG-isg

ISG-isg ISGfrm Çalışma Birimi

Levent Bey konu ile alakalı çalışmalarınızdan ötürü teşekkür ederiz. Özellikle bölgelerde bulunan oteller turizm komplekslerine iş güvenliği uzmanlığı ihtiyacı vardır ve bu konuda çalışma yapılması gerekmektedir. Bölgedeki güncel sorunların değerlendirilmesi adına çok faydalı olacağını düşünüyorum.

deryayran bu yazıya teşekkür etti.
  9. mikrop

mikrop TÜİSAG Üyesi

Üstadım gelmeyi çok istiyordum :k_karışık: 23 Kasımda Eskişehirde olacağım.Tarih çok ters olmuş benim için...Sözlümü Ziraat sınavına götürüyorum..Nasip değilmiş galiba..

10. Nurel Güneylioğlu

Nurel Güneylioğlu TÜİSAG Üyesi

İlknur Hanım merhaba,
    Biraz önce Levent Kavlak Bey ile telefonda tanıştık. Antalya'da yaşıyorum. WOW Kremlin Place ve Topkapı Palace Otellerinde Kalite Müdürü ve İSG Uzmanı olarak çalışmaktayım. Düzenleyeceğiniz yemeğe katılacağım. Sizde otelciymişsiniz sanırım. Mutlaka tanımak isterim. Yardıma her zaman hazırım. Görüşmek dileğiyle...

ilknur_gucluturk bu yazıya teşekkür etti.
  11. ilknur_gucluturk

ilknur_gucluturk TÜİSAG Üyesi

İyi akşamlar arkadaşlar,
    Mümkün olduğunca çok arkadaşın katılması ve güzel bir organizasyon olması ümidiyle katılımları bekliyoruz.

12. Abdullah CENGİZ 25

Abdullah CENGİZ 25 TÜİSAG Üyesi

Ben bir aksilik olmazsa katılıyorum inşallah. Bu paylaşımın faydalı olacağını düşünüyorum. Beyin fırtınasına ihtiyaç var:)

ilknur_gucluturk bu yazıya teşekkür etti.
  13. Levent KAVLAK

ANTALYA'da yaşayan arkadaşlarımın bu yemeğe katılımları le birlikte İSGfrm ailesinin çatısı altında sektörel her olaydan haberdar olabilecekleri ve kendi işinde yaşayacağı problemleri ivedilkle çözebilecekleri arkadaşlıklarla tanışabilecekleri,Birlikte iş kurmak istedikleri meslektaşlarıyla tanışabilecekleri şansını kaçırmamaları gerekiyor.Bizim yemeğimiz bir kutlama yemeği değil,mesleki hayatta doğru insanların bir araya getirme ve güç birliği yapma organizasyonu.Unutmayalımki biz bir kurum değiliz.Herhangi bir gelirimiz yok,üyelermizden parada almıyoruz.Burda herşey ücretsiz.Gönül isterdiki bu tür organizasyonların maliyetini biz karşılayalım.Burası gönüllük esasına dayalı bir aile birliği.Bu sebepten dolayı bu ailenin ülkemizin neresinde olursa olsun tek bir çatı altında birleşip ,bir güç haline gelmesi için çabalıyoruz.
    Gönül ne kahve ister ne kahvehane gönül dost ister kahve bahane.Bu güzel sözden yola çıkarak,yemekde bahane lüx otellere buluşmakta bahane amaç sizi birbirinizle tanıştırmak gerisi bahane.

isgigu bu yazıya teşekkür etti.
  14. genc_cevreci

genc_cevreci TÜİSAG Üyesi

umarım katılım yeterli bir seviyede olur böyle bir toplantıya sektörümüz ve bölgemizin ihtiyacı var. acaba katılım sayısı ne durumda?

15. Abdullah CENGİZ 25

Bende katılıyorum bir aksilik olmazsa.

Yusuf Ogrenecek bu yazıya teşekkür etti.
  16. mehtamer

mehtamer TÜİSAG Üyesi

OTELLER KONUSUNDA YARDIMCI OLABİLİRİM İSTERSENİZ.

KATMANDU bu yazıya teşekkür etti.
  17. mehtamer

mehtamer TÜİSAG Üyesi

bu buluşmada bende bulunacağım inşallah. Ankara dan gelen arkadaşlardan birine risk med in kitabını açıklamalı soru kitabından benim için bir adet getirmesini rica etsem yardımcı olan çıkar umarım.

18. Abdullah CENGİZ 25

Grida otel belirlenmişti. Değişiklik yok sanırım.

19. Levent KAVLAK

hocam kitabınızı ben alabilirim.Otel konusunda yer belirlendi.GRİDA CİTY OTEL

20. mehtamer

mehtamer TÜİSAG Üyesi

ANTALYADA ARGE EĞİTİM KURUMLARI KURS VERİYOR.

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica