Haber - T P A O, Personeline Iş Güvenliği Ve Temel Bilgisayar Eğitimi Verildi - Batman | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Haber T P A O, Personeline Iş Güvenliği Ve Temel Bilgisayar Eğitimi Verildi - Batman

Konu, 'Diğer İş Sağlığı Ve Güvenliği Haberleri' kısmında Serçin YAPRAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. Serçin YAPRAK

  Serçin YAPRAK TÜİSAG Üyesi  TPAO, Personeline İş Güvenliği ve Temel Bilgisayar Eğitimi Verildi

  1.jpg

  Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO), çalışan 260 personeline iş güvenliği ve temel bilgisayar eğitimi semineri verdi.

  TPAO, Eğitim ve Konferans Salonu'nda gerçekleşen seminere çalışanlar yoğun ilgi gösterdi. TPAO, bünyesinde farklı birimlerde çalışan 260 personelin katıldığı seminerde uzmanlar personele iş güvenliği ve bilgisayar hakkında bilgilendirme yaptı. Bilgisayar Uzmanı Özgür Kaya tarafından verilen eğitimde günümüz vaz geçilmezlerinden olan internet veinternet erişimi protokolleri ile internet protokollerinin ne olduğunu, arama motorlarıyla ilgili detaylı bilgiler aktarıldı.

  2.jpg

  İş Güvenliği Uzmanı Erkut Deniz ise personele iş sağlığı, iş kazaları ve buna benzer birçok konularda çalışma anında gerekli tedbirleri alması yönünde bilgiler verdi. 1 ay sürecek olan seminer sonrasında personele sertifika verileceği belirtildi.

  Kaynak: IHA


   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica