T. C. Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'da Fuara Katılıyor! | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

T. C. Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'da Fuara Katılıyor!

Konu, 'Süresi Dolmuş Konular' kısmında ISG-isg tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. ISG-isg

  ISG-isg ISGfrm Çalışma Birimi  ISAF Safety&Health Fuarı’na bu yıl T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı da katılıyor.

  20-23 Eylül 2012 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek ISAF Fuarı kapsamında düzenlenen ISAF Safety&Health Fuarı bu yıl ilk kez düzenleniyor. İş Güvenliği ve Sağlığı sektörlerinin buluşma noktası olacak olan ISAF Safety&Health Fuarı’nın, eş zamanlı düzenlenecek diğer 4 fuar (Security, Fire, IT Security, Smart Houses) ile birlikte daha geniş bir kesime hitap edeceği öngörülüyor.

  Fuar, İş Güvenliği ve Sağlığı ile ilgili önlemlerin alınmasını sağlayarak, yeni bilgi ve tecrübelerin alışverişine olanak tanıyarak sektörün en önemli etkinliği olacak. Gemi inşaadan tarım ormancılığa, ulaşımdan ilaç kozmetiğe kadar çok sayıda sektör ilgilisini buluşturacak olan ISAF Safety&Health Fuarı’nda iş elbiseleri, düşme önleyici malzemeler, ulaşım ve trafik güvenliği, çevre kontrol koruma merkezleri ve ilk yardım malzemeleri ön plana çıkacak.

  T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ndan İyi Ayrı Etkinlik

  Bu yıl ISAF Safety&Health Fuarı kapsamında iki ayrı etkinlik düzenleniyor.

  Fuarda kendilerine ait stand alanında uygulamalarını tanıtacak olan T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve bakanlığa bağlı kuruluşlar olan ÇASGEM ile İSGÜM, Haziran ayında yürürlüğe giren yeni yasanın tanıtılacağı bir etkinlik düzenliyor. Sektörü ve ilgilileri eğiten eğitimlerin düzenleneceği etkinlikte, işyerlerinde iş sağlığı ve güvenliğinin sağlanması, mevcut sağlık ve güvenlik şartlarının iyileştirilmesi, işveren ve çalışanların görev, yetki, sorumluluk, hak ve yükümlülükleri konuları ele alınacak. Sektörün en önemli sorunlarının dile getirileceği etkinlik, 20 Eylül 2012 günü İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek.

  T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’na bağlı ÇASGEM’in Polis Akademisi ile birlikte düzenlediği bir diğer etkinlik ise Security&Safety Çalıştayı. ISAF Fuarı’nda ikinci kez düzenlenecek olan Çalıştay, elektronik güvenlik, iş sağlığı ve iş güvenliği konusundaki standartların oluşmasında önemli bir görev edinen Polis Akademisi’nden Doç. Dr. Orhan FİLİZ yönetiminde gerçekleşecek. Geçen yıl İstanbul Emniyet Müdürlüğü Bilgi İşlem Müdür Yardımcısı Adnan ORTAKÖY, Türkiye Kalkınma Bankası Bilgi İşlem Müdürü Volkan KAPLAN, RTÜK Başkan Yardımcısı Volkan ÖZTÜRK ve TBMM Bilgi İşlem Müdür Yardımcısı Hakan YILDIRIM gibi birçok önemli ismin oturum başkanlığına ev sahipliği yapmış olan Security&Safety Çalıştayı, sektör ilgililerinin, profesyonellerin ve akademisyen gurubundan önemli isimlerin katılımını bekliyor. Geçtiğimiz yıl çok ses getiren etkinlik 20-21 Eylül tarihleri arasında ISAF Safety&Health Fuarı’nda gerçekleşecek.

  ISAF Safety&Health Fuarı Birçok Dernekten Destek Görüyor

  20-23 Eylül 2012 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek ISAF Fuarı, öncü dernekler ve kurullar tarafından desteklenmeye devam ediyor. Derneklerle yapılan ortak çalışmalar, ISAF Fuarı’nın sektör ilgililerine daha fazla duyurulmasında yardımcı oluyor.

  Geçtiğimiz yıl ISAF Fuarı’nı destekleyen KOSGEB (Küçük ve Orta Ölçekli Sanayi Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı), IŞGÜDER (İş Güvenliği Yönetimi Uzmanları Derneği), TİGİAD (Türkiye İş Güvenliği İş Adamları Derneği) ve YILKODER’in (Yıldırımdan Korunma ve Topraklama Derneği) bu yıl da desteklerini sürdürmelerinin yanı sıra, MMG de (Mimar ve Mühendisler Grubu) ISAF Fuarı’nı destekleyen dernekler arasına katıldı.

  Fuara Yoğun İlgi Devam Ediyor

  9. ve 10. hollerin dolması sonucunda fuara 1,5 ay kala 11. holün de katılıma açıldığı ISAF Fuarı’na yönelik talepler yoğun olarak sürmeye devam ediyor. Bu ilgi ve talebin sonucunda 11. hol de kısa zaman içinde dolmaya başladı.

  ISAF ekibi tarafından sürdürülen tanıtım çalışmaları, fuarın daha geniş kitleye yayılmasını ve bu yılki katılımların artmasını sağlıyor.Fuarın daha fazla ilgiliye duyurulması için çeşitli faaliyetlerde bulunan ISAF Ekibi, PERPA, Tuzla, İkitelli, Beylikdüzü, Hadımköy, Haramidere, Atatürk ve Fatih Organize Sanayi Bölgeleri’nde yaptıkları saha çalışmalarını sürdürüyor.

  ISAF Ekibi'nin yaptığı son çalışmaların ardından, fuara katılması kesinleşen firmalar arasına AXXON, Tekno Palas RFID, TİZER Elektronik, MNE Güvenlik, AKROTES Yangın, BORER Data ve KESKİN Güvenlik de katıldı.

  20-23 Eylül 2012 tarihinde gerçekleşecek ISAF Fuarı’nın geçtiğimiz yıla oranla yüzde 70 büyümesi ön görülüyor.


   
  deryayran ve kazım bu yazıya teşekkür etti.
 2. ISG-isg

  ISG-isg ISGfrm Çalışma Birimi

  arkadaşlar bilginiz olsun perşembe ve cuma günleri bakanlık bilgilendirme çalışmaları yapacaktır

   
  deryayran bu yazıya teşekkür etti.
 3. Esat ÜN

  Esat ÜN TÜİSAG Üyesi

  bu fuara katılmak için davetiye almamız gerekiyor mu acaba. ben cumartesi günü katılmayı düşünüyorum

     

   
 4. ISG-isg

  ISG-isg ISGfrm Çalışma Birimi

 5. deryayran

  deryayran TÜİSAG Üyesi

  http://www.isaffuari.com/?page=3 Taner Bey tam yazmamış. Bu siteye girerek. Form dolduruyorsunuz. Davetiye numarası alıyorsunuz.. İyi Çalışmalar..

     

   
  esat1903 ve Taner KARAÇAYLI bu yazıya teşekkür etti.
 6. Cem AKBULAK

  Cem AKBULAK TÜİSAG Üyesi

  online davetiye kodu ile giriş yapılacak fuara sanırım...:evet:..

   
  deryayran bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica