Sut Ve Fizik Tedavi Hakkında

gökçe güntepe

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
İyi çalışmalar arkadaşlar. Çalıştığımız hastanede şöyle bir durumla karşı karşıya kaldık bir çalışanımız merdivenlerden yuvanlanması sonucunda ayak bileği ve belinde kırıklar oluştu. Kişinin iş kazası girişi yapılıp ameliyat vb masraflar karşılandı. Kişi uzun süre alçıda kaldığından dolayı hareket problemi çekmekte bunun içinde kişiyi hastanemizde bulunan fizik tedavi ünitesine yönlendirdik ve ücretsiz tedavi olması için çalışanlara gerekli uyarıları yapmıştım fakat. Olay şimdi açığa çıkıyor. Şöyle ki bir kişi en fazla 60 seans alabiliyor Sağlıkta uygulama tebliğine göre ki bu iş kazası olsa da durum değişmiyormuş trabzon bölge böyle söyledi sgk karşılamıyormuş bunu. Döner sermeyeden karşılayalım dediğimde de sağlık bakanlığının yazısı varmış bulamadım halen ama sadece belirli şeyler karşılanabiliyormuş fizik tedavi bunların içinde yokmuş. Şimdi arkadaş mağdur durumda ve sorununu bir türlü çözüme ulaştıramadım. Döner sermayeden karşılatamıyorum en son mahkemeye ver hastaneyi diyeceğim artık arkadaş kötü durumda ve yardımcı olmaya çalışıyoruz. Sizce ne yapmamız ya da nasıl yapmamız gerekiyor ?

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.