Sürücü Kursları Ve Sürüş Parkurlarında Risk Analizi

Zümrüt YILMAZ

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
İyi Akşamlar arkadaşlar gün boyunca yeni konu açmamak için aradığım soruyla ilgili bir cevap bulabilecekmiyim diye araştırma yaptım fakat herhangi bir cevaba ulaşamadım sizlere bir kaç sorum olucak

*Sürücü kurslarında İSG eğitimi vericem perşembe günü fakat elimde hiç bir veri yok bununla ilgili eğitim sunumları ,pdf dosyası ...vb kaynakları olanlar paylaşırsa bana çok yardımcı olurlar.

*Diğer sorum ise yine sürücü kurslarında Risk Analizi yapmam gerekiyor ofis kısmı,sınıflar kısmında sıkıntım yok fakat araçlar ve sürüş parkunun risk analizinin nasıl yapılacağı konusunda en ufak bir fikrim yok .

Lütfen yardımlarınızı esirgemeyiniz.

Zümrüt YILMAZ

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Arkadaşlar kimsenin bu konu hakkında bilgisi yokmudur ya = (

isghizmetleri

Üye
TÜİSAG Üyesi
bende aynı konudan muzdaribim hiç kimse sürücü kursu yapmamış herhalde..

Zümrüt YILMAZ

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Ben kendi hazırladığım risk analizni ve eğitim sunumlarını nacizane paylaşıyım belki ufak bir yardımı olur

Ekli dosyalar

• Kastamonu Sürücü Kursu İSG Temel Eğitim.pptx
    1.6 MB · Görüntüleme: 1,373
  • Kastamonu Sürücü Kursu Risk Analizi.docx
    33.8 KB · Görüntüleme: 1,697

dertmuhendisi

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
bu konuda risk analizi yapılması için talepler geliyor. tecrubelerinizden faydalanmak isterim

Gözde.A

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Merhaba arkadaşlar risk analizi olan varsa bu konuyla ilgili paylaşr mısınz?

gizem uyar

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
İyi günler arkadaşlar. Bende bir sürücü kursundan teklif aldım ilk işim olacak forum sayesınde bilgi edindim öncelikle teşekkürler. fakat bir sorum olacak bireysel olarak çalıştığımızda ücretlendirme ve sözleşmeyi nasıl talep etmemiz gerekiyor. piyasada çok farklı fiyatlar dolaşıyor o yüzden emin olamadım.

gizem uyar

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
Bir sürücü kursu için hazırladığım risk analizinin ilk kısmı bu şekilde yaklaşık 30-40 maddelik bir risk analizi olacak. ofis içi tüm riskleri tek tek yazdım ( elektrikli aletler, klimalar, zemin, uyarı işaretleri, raflar, yangın tüpleri, elektrik, fotokopi makinası, sınıflar, ergonomi...)

Ekli dosyalar

• EXC..docx
    17.4 KB · Görüntüleme: 660

canans

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Benimde bu konuda yardıma ihtiyacım var. Sürücü parkurları kısmında yardımcı olursanız çok sevinirim. Daha önce paylaşım yapmış arkadaşlara da teşekkürler.

CİHAD ÇELİK

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Bir sürücü kursu için hazırladığım risk analizinin ilk kısmı bu şekilde yaklaşık 30-40 maddelik bir risk analizi olacak. ofis içi tüm riskleri tek tek yazdım ( elektrikli aletler, klimalar, zemin, uyarı işaretleri, raflar, yangın tüpleri, elektrik, fotokopi makinası, sınıflar, ergonomi...)
Gizem hanım yapmış oduğunuz risk degerlendirmesi hangi tip oluyor ? Neye göre risk puanlaması yaptınız saygılarımla.

bülent küçükaslan

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
meb özel eğitim kurumları genel müdürlüğü sayfasında direksiyon eğitimi dersi sınav değerlendirme formu var.R.G5.12.2015 sayı29553 ek-4 sizlere risk değerlendirmesi için ışık tutacaktır.ben aynı zamanda sürücü kursunda araç tekniği ve direksiyon eğitimleri dersine giriyorum.sorunuz olursa yanıtlarım.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.