Tartışma : Strafor Üretimi, Söve Üretimi Nace Kodu

Umut Güroğlu

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Merhaba arkadaşlar,
bakmış olduğum bir firma var strafor ve söve için ayrı sgk numaraları var. Ama Nace kodları yanlış.
Yardımcı olursanız memnun olurum.

Umut Güroğlu

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Arkadaşlar strafor ve söve üretimi için nace kodu lazım. Tam olarak net bir nace kodu bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Tulus

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Strafor ve söve üretimi sınıflandırılmamış.
İmalatı için en yakın 23.62.01 İnşaat amaçlı alçı ürünlerin imalatı (kartonpiyer, levhalar, panolar, paneller, vb.)
Alçı değil dersen, 32.99.90 Başka yerde sınıflandırılmamış diğer imalatlar her ikisi de tehlikeli gruptadır.
İmşaat da montajı için 43.39.01 Dekoratif malzemenin, bezemelerin ve süslerin montajı ile inşaatlardaki bys. diğer bütünleyici ve tamamlayıcı işler (radyatörleri kaplayan ızgaraların montajı ile akustik panel, karo veya diğer malzemeleri içeren akustik işler dahil) Bu da tehlikeli grupta

Umut Güroğlu

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Strafor ve söve üretimi sınıflandırılmamış.
İmalatı için en yakın 23.62.01 İnşaat amaçlı alçı ürünlerin imalatı (kartonpiyer, levhalar, panolar, paneller, vb.)
Alçı değil dersen, 32.99.90 Başka yerde sınıflandırılmamış diğer imalatlar her ikisi de tehlikeli gruptadır.
İmşaat da montajı için 43.39.01 Dekoratif malzemenin, bezemelerin ve süslerin montajı ile inşaatlardaki bys. diğer bütünleyici ve tamamlayıcı işler (radyatörleri kaplayan ızgaraların montajı ile akustik panel, karo veya diğer malzemeleri içeren akustik işler dahil) Bu da tehlikeli grupta
23.99.02 - Mineral ses/ısı izolasyon malzemelerinin imalatı (cüruf yünleri, taş yünü, madeni yünler, pul pul ayrılmış vermikulit, genleştirilmiş kil, soğuk tandiş plakası, vb. ısı ve ses yalıtım malzemeleri) olarak kaydolmuş bazı firmalar. söve ile ilgili de bir şey maalesef bulamadım. Yorumunuz için çok teşekkür ederim.

Eren Han

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
İş Veren
Söve ve strafor üretimi yapan işletmeler için hala nace kodu atanmadı mı? Sınıflandırılmış olabilir mi, yoksa durum hala aynı mı?

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.