Solunum Fonksiyon Test Cihazı, Akciğer Grafisi, Röntgen Cihazı Ve Odiyometri Cihazı Fiyatları Nedir?

CEVDET KAYA

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
gezici tanıtım aracı için solunum fonksiyon test cihazı,akciğer grafisi için röntgen cihazı ve odiyometri cihazı için fiyat araştırması yapıyorum.nerelerden araştırma yapabilirim.yardımcı olursanız çok sevinirim.

cevatcustomed

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
İşyeri Hekimi
gezici tanıtım aracı için solunum fonksiyon test cihazı,akciğer grafisi için röntgen cihazı ve odiyometri cihazı için fiyat araştırması yapıyorum.nerelerden araştırma yapabilirim.yardımcı olursanız çok sevinirim.
Cevdet bey, ben Alman customed firmasında çalışıyorum solunum foksiyon test cihazımız Türkiye genelinde tercih edilen üst kalite bir cihazdır.invitro,labormed, özel ve devlet bir çok hastaneyle çalışıyoruz.mail adresi veriyorum bana ulaşırsanız gerekli dökümanları ulaştırırım.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.