Soru : Şoförler İçin İstenecek Evraklar

jeoloji123

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhabalar

Şoför ve operatör için hangi yönetmelikten yararlanabilirim ve hangi belgeleri hazırlamalıyım

murom

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
arkadaşlar, bizde depo işiyle uğraşıyoruz. Şoförlerimizde SRC ve psikoteknik olmazsa olmazımız. Yine İSG kapsamında eğitimlerde genel bilgilendirme yapıyorum.
Fakat yine kaza oluyor. Acaba kazaların azaltılması noktasında neler yapabilirim. Tavsiyeleriniz varsa sevnirim.

murom

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
arkadaşlar, bizde depo işiyle uğraşıyoruz. Şoförlerimizde SRC ve psikoteknik olmazsa olmazımız. Yine İSG kapsamında eğitimlerde genel bilgilendirme yapıyorum.
Fakat yine kaza oluyor. Acaba kazaların azaltılması noktasında neler yapabilirim. Tavsiyeleriniz varsa sevnirim.

gizemhp

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
bizde de darp a bağlı şoförlerimizde iş kazaları çok fazla mevcut , şehir içi ulaşım hizmeti olup öfke yönetimi eğitimi aldılar tüm isg eğitimlerinde trafikte tartışmalardan imtina edilmesi konusu vurgu yapılıyor ayrıca bu seneki isg eğitimlerinde sürüş güvenliği eğitimi verdim , araçlarda kamera mevcut , araçlar 24 saat izleniyor uyarısı ile şoför kabinleri mevcut ama yinede darp a bağlı iş kazalarımız arttı , başka çözüm önerisi olan varsa paylaşırsa bende sevinirim :)

nidal

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Merhabalar ben src,psikoteknik, isg eğitim ve benim için en önemli olan oryantasyon eğitimi veriyorum. kaza nedenleri de önemli bana göre.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.