Haber Sincar Iş Güvenliği Konulu Seminer Verdi - Erzurum

Konu, 'Diğer İş Sağlığı Ve Güvenliği Haberleri' kısmında Serçin YAPRAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. Serçin YAPRAK

  Serçin YAPRAK TÜİSAG Üyesi  Sincar İş Güvenliği Konulu Seminer Verdi

  1.jpg

  Atatürk Üniversitesi ve Pasinler Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanlığınca ortaklaşa 6331 sayılı kanun hakkında, işci ve işverenlere öğretim görevlisi Selçuk Sincar tarafından eğitim semineri verildi.

  Pasinler Turizm ve Yaylacılık Derneğinde Atatürk Üniversitesi Öğretim Görevlisi Selçuk Sincar tarafından verilen seminerde 6331 sayılı iş güvenliği tedbirleri, işçi ve işverenin alması gereken tedbirler ve iş sağlığı konularında Pasinler esnafına bilgilendirildi. Düzenlenen eğitim seminerine çok sayıda ilçe esnafı katıldı.

  Konuyla ilgili açıklama yapan Pasinler Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Aydın Taşbaşı, "6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu hakkında Atatürk Üniversitesi ve Pasinler Ticaret ve Sanayi Odası olarak ortak bir çalışmayla ilçemiz esnafına eğitim semineri düzenledik. Bu eğitim semineri bir sektörü değil bütün sektörleri ilgilendirmektedir. Hocamız sağolsunlar bizleri kırmayıp bugün esnaflarımıza işçi ve işverenlere iş sağlığı konularını anlattı ve esnafımızı bilgilendirdi." dedi.

  Kaynak: IHA


   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica