Konu Özeti Sınavlara Yönelik Dökümanlar

Zeynep EFE70

TÜİSAG Üyesi
konu talebinde bulunursanız yüklenecektir.
Hocam,bu sınavda dsp grubunun sorumlu olduğu yönetmelik özetlerinin güncel hali ve araştırma yöntemleri konusunda pekiştirici soru cevap çalışması olsa çok yararlı olacağını düşünüyorum,eğer mümkünse rica ederim.Teşekkürler...

Moderatör tarafında düzenlendi:

caner şehit

TÜİSAG Üyesi
hocam özelliklede 6331 İş sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve risk değerlendirmesi yönetmeliği özeti var mı acaba?

Zeynep EFE70

TÜİSAG Üyesi
konu talebinde bulunursanız yüklenecektir.
Bu sınavda sorumlu olduğumuz yönetmeliklerin,6331,4857,5510 sayılı kanunların özeti,tarihçe,araştırma yöntemleriyle ilgili pekiştirici deneme sınavı olursa çok yararlı olur hocam,mümkünse çok memnun oluruz.Karşılıksız emekleriniz,gönlünüzdeki dileklere karşılık gelsin.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Gamze

TÜİSAG Yönetim Yardımcısı
Yönetim Yardımcısı
Hocam merhabalar.
MESLEKİ '' BULAŞICI ENFEKSİYON HASTALIKLARI'' ile ilgili konu sunumu mevcutsa , paylaşırsanız sevinirim
Özgür Bey merhaba. İşyeri hekimisiniz sanıyorum. İşyeri hekimliği ile ilgili kategorimiz için aşağıda verdiğim linke bakabilirsiniz. Aradığınız sunum oradaki dokümanlar içinde olabilir belki.

https://isgfrm.com/kategoriler/isyeri-hekimligi-icin.79/

Gamze

Yönetim Yardımcısı
Arkadaşlar genele açık konularda iletişim bilgisi paylaşmanız sıkıntılı.
Bilginiz olsun. Başar Bey kendi açtığınız konu altında paylaşmanız mümkün değil mi :)

Başar KOYUNCU

TÜİSAG Üyesi
Arkadaşlar genele açık konularda iletişim bilgisi paylaşmanız sıkıntılı.
Bilginiz olsun. Başar Bey kendi açtığınız konu altında paylaşmanız mümkün değil mi :)
yani konu özetleri derleme bu yüzden sıkıntı yaşamak istemiyorum ilk yolladığım özeti kendim tasarladım paylaştım sınav arefesi durduk yere başım belaya girmesin tşk

Gamze

Yönetim Yardımcısı
Arkadaşlar mail adreslerinizi özelden yazın. Aksi halde buraya yazdığınız adresler sizlerin güvenliği için onaylanmayacaktır.
Bilgi güvenliği :)

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.