Sınava Yönelik Kamp Hakkında Bildikleriniz?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında uzman_26 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. Yusuf SAYAR

  Yusuf SAYAR TÜİSAG Üyesi  şurda kalmış 2,5 hafta. Kamp olayı faydalı olurmu bilemem, bilgisi alt yapısı olana olur, temeli sağlam olmayan ben gibi adam soruları görünce korkar herhalde. çalışmak lazım, çalışmak...


   
 2. ibrahim koç

  ibrahim koç TÜİSAG Üyesi

  bencede kendi aramızda tartışarak çalışmak daha faydalı olabilir. ben izmitte kursa gittim orası da hızlandırılmış program yapıyor ama tarihleri biraz sıkıntılı.

   
 3. uzman_26

  uzman_26 TÜİSAG Üyesi

  arkadaşlar tabiki bu kamp çalışana faydalı son 2 günü en aktif şekilde hemde sınava modlanarak geçirmek bana iyi bir fikir geliyor..riskmed kitabınıda öneririm nişanlım bitirdi faydalı olduğunu söyledi açıklamalı olması çok iyi..

     

   
 4. servey

  servey TÜİSAG Üyesi

  Abiniz hangisine katilmisti riskmed e mi???

   
 5. AYŞIN ÖCMENLER

  AYŞIN ÖCMENLER TÜİSAG Üyesi

  abim kursa da katılmadı:)ben katıldım.arasın kampıydı.sincan organize sanayide yapılmıştı.ben sadece akşam ona şunlar kesin çıkar diyorlar ezberle dedim:))fakat spot bilgi verdiler ki ben onu daha önce yayınlamıştım.zaten %60 ı oradan çıktı..

     

   
 6. servey

  servey TÜİSAG Üyesi

  Hadi yaa.. As mi iyi yoksa riskmed mi giden arkadaslar var mi?ben gitmek istiyorum aslinda faydasi olur belki...

   
 7. Türkan01

  Türkan01 TÜİSAG Üyesi


  Bilgileriniz için tesekkurler.spot bılgılerı tekrardan yayınlayabılırmısınz?? şimdiden tesekkurler..
   
 8. uzman_26

  uzman_26 TÜİSAG Üyesi

  Bak şimdi insanı kararsız bırakıyorlar riskmed in eğitiminden çok memnun görünüyor arkadaşlar as da iyi ama 400 tl riskmed daha bilinen bir kurum sanki   
 9. gansol

  gansol TÜİSAG Üyesi

  Erman Bey, Maltepede Başak isg ders verecek ama sanırım ücretli . Tlf. ile bilgi alabilirsiniz. İyi çalışmalar, başarılar...

     

   
 10. AYŞIN ÖCMENLER

  AYŞIN ÖCMENLER TÜİSAG Üyesi

  Abisi olarak yazıyorum:
  Arkadaşlar, kardeşim biraz mubalağa etmiş sanırım.Bu sınav 2-3 gün kampa girmekle kazanılacak bir sınav değil maalesef.Konulara hakim olmadan, ne kampta verilen 300 soru ne de önceki yıllara ait 1000'lerce soruyu çözmek yeterli olmayacaktır.Kazandığım bu sınavda; tartışmalı ve cevap anahtarında yanlış değerlendirilen bir soruyu doğru bilmem,konulara tam hakimiyetimden dolayıdır.Tavsiyem şudur :Konulara hakimiyet için düzenli olarak günde 3 saat 10 dk olarak 5 ay çalışmaktır.
  Ancak, daha İSG nedir diye soran, son 3 günde çalışarak sınavı kazananların da olduğunu şaşırarak ben de duymaktayım.sınav sabahı , notlarda bakanlık geçtiğinde Çalışma Bakanlığı olacağını bilmeyip ne bakanlığı diyen soranı bile duydum:)) Yuh diyorum başka bir şey demiyorum.Verdikleri paraya yazık yazık yazık!   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica