Sınava Hazırlık Faaliyetlerimiz Başladı Isag Üniversite | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Sınava Hazırlık Faaliyetlerimiz Başladı Isag Üniversite

Konu, 'Süresi Dolmuş Konular' kısmında Hakan ERDOĞAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Hakan ERDOĞAN

Hakan ERDOĞAN TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

Sayın başkanımız Levent Kavlak'ın katkı ,destekleri ve tavsiyeleriyle mayıs 2015'de gerçekleştirilecek olan iş sağlığı ve güvenliği sınavına yönelik sınav maratonu İSAG ÜNİVERSİTE facebook grubumuzda https://www.facebook.com/groups/isaguniversite/ soru ve konu paylaşımlı olarak bugünden itibaren başlatılamıştır. Hergün 21:30-23:00 saatleri arasında sınava hazırlanan arkadaşlarımızı bekliyoruz.

Hakan Erdoğan
    A sınıfı ıgu+NEBOSH+OSHA
    Makine Mühendisi

not:ertesi günü sorular forumumuzdan da pdf olarak verilecektir

Last edited by a moderator: 13 Nisan 2015
    m.erol ve Neslihan Töre bu yazıya teşekkür etti.
  2. Hakan ERDOĞAN

ilk gün eğitimimiz tamalanmıştır. bu akşam aynı saatte eğitim devam edecektir.

Last edited by a moderator: 14 Nisan 2015
  3. Hakan ERDOĞAN

bu akşam online eğitimde özellikle maden yönetmeliğindeki değişikliklere ağırlık vereceğim.İlk kez karşılaşıcağınız bu soruları başka yerde bulamassınız .Soruları kendim OSYM ayarında ve tadında hazırlıyorum. herkese başarılar.

m.erol bu yazıya teşekkür etti.
  4. Hakan ERDOĞAN

arkadaşlar bugün akşam yapılacak eğitim 21:00 ile 23:00 arasında 2 ders olarak yapılacaktır. hazırladığım yeni soruları da kapsayacaktır.

m.erol bu yazıya teşekkür etti.
  5. seytug

seytug TÜİSAG Üyesi

maden yönetmeliğindeki değişikliklerden sorumlu muyuz?

6. kubra atalay

kubra atalay TÜİSAG Üyesi

Hakan bey ben notlari forumdan pdf olarak göremiyorum benmi bulamiyorum acaba yoksa eklenmiyomu..sizin notlariniz icin bu foruma üye oldum ilgilenebilirseniz sevinirim simdiden tesekkurler iyi calismalar...

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica