Sınava girecekler arasında yine yokuz!

misg

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Evet, bir sınava daha bakakalacağız. Sınav duyuruları yayınlandı.

İlk iş güvenliği uzmanları olarak Çasgemden sertifikamızı aldık, 2010 da B sınıfı eğitimine de katıldık. Hala sınava girmeyi bekliyoruz. Üstelik ne olacağı da belli değil. Tekrar C sınıfı eğitimi mi alsaydık? Silbaştan, nereye kadar...

Aynı durumda olan arkadaşlar araştırmalarını ve duyumlarını paylaşırsa sevinirim.

okko

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Benim bir arkadaşım geçen dönem tekrardan sınava girdi Sayın Misg. Şuan ypaılacak tek şey o gözüküyor.

Cem AKBULAK

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
30 martta askıya çıkmayacak mıydı?

altunkaya.c

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Evet, bir sınava daha bakakalacağız. Sınav duyuruları yayınlandı.

İlk iş güvenliği uzmanları olarak Çasgemden sertifikamızı aldık, 2010 da B sınıfı eğitimine de katıldık. Hala sınava girmeyi bekliyoruz. Üstelik ne olacağı da belli değil. Tekrar C sınıfı eğitimi mi alsaydık? Silbaştan, nereye kadar...

Aynı durumda olan arkadaşlar araştırmalarını ve duyumlarını paylaşırsa sevinirim.
sizin durumunuzda birçok iş güvenliği uzmanı var. kanun tasarısında bizimle (bende aynı durumdayım. 2005 te c sınıfı aldım 2010 da b sınıfı eğitimlere katıldım fakat sınava giremiyom) ilgili kanun maddesi var. eğer kanun kabul edilirse bizler direkt b sınıfı sınavına girip sretifikalarımızı alacağız.

misg

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Evet, dört gözle kanunun çıkmasını bekliyoruz!...

altunkaya.c

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Arkadaşlar ben yeraltı bakır (ocağında) madeninde iş güvenliği uzmanı olarak çalışıyom. işletmemizde yeraltı kepçesi, yeraltı kamyonu, JCB, mikser, jumbo, beton püskürtme makınası (robot) vb var. bunlarla ilgili eğitim dökümanları lazım. eğer elinizde varsa; benimle paylaşırsanız sevinirim. teşekkür ederim şimdiden.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.