Sınav Soruları

Arg

TÜİSAG Üyesi
Bu şekilde sınav sorusu hazırlanmamalı diye düşünüyorum. Bu kadar doktor sınav sonrası notlar elimizde iken dahi bazı cevapları bulamıyoruz. Mevzuat, meslek hastalıkları tamam gerekli sorulmalı ancak patoloji sorusu veya hangisi 6saatten az çalışılan iş gibi sorular anlamsız. Kanser yapan ajanlar bir de tartışmalı olanlar soruluyor. Mevzuatta bile cevaplar birbirine çok yakın veriliyor ki şaşırma olsun. Bence soruyu hazırlayanların zihniyeti değişmeli. Çünkü pratikte hiçbir anlamı yok. Herkese selamlar ve başarılar.

alattin selçuk

TÜİSAG Üyesi
Amaç yaptırmamaksa sınavı yapmasınlar.Pratiksel bir iş sınav akademik.Ben bu sınav anlayışımızın degişmesinin gerektigine inanıyorum.

alattin selçuk

TÜİSAG Üyesi
Amaç yaptırmamaksa sınavı yapmasınlar.Pratiksel bir iş sınav akademik.Ben bu sınav anlayışımızın degişmesinin gerektigine inanıyorum.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.