Şantiyelerde Konaklama

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında burcu89 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. burcu89

  burcu89 TÜİSAG Üyesi  İstanbul Esentepe'de çıkan çadır yangının ardından, şantiyelerde konaklama hakkında yönetmeliklere yeni maddeler eklendi mi acaba? Çadırın tamamen yasak olduğuna işaret eden bir yönetmelik/tüzük var mı?

  Eğer yoksa, çadırda konaklamalar sırasında alınması gereken tedbirleri içeren yönetmelik hangisidir?

  Yardımlarınız için teşekkürler.


   
 2. Burak HEKİM

  Burak HEKİM TÜİSAG Üyesi

  burcu hanım açıkcası duyduğum bu konuda herhangi birşey kulağıma gelmedi. fakat sizinde biliyor olduğunuz gibi konaklama alanları ile ilgili olarak işçi sağlığı ve iş güvenliği tüzüğünde gerekli bilgiler yer almakta ki bunun ile birlikte yatakhane yemekhane vb. bölgelere normal bina gibi uygulama yapılarak en üst düzeyde önlemlerin alınması için tüm gerekliliklerin yerine getirilmesi esastır.
  kazası günler.

   
  burcu89 bu yazıya teşekkür etti.
 3. Haluk DEMİRCİOĞLU

  Haluk DEMİRCİOĞLU TÜİSAG Üyesi

  arkadaşlar koğuşlardaki şartların nasıl olması hakkında en güncel yönetmelik hangisi. ben kişi başı 12 metreküp hacim en az 2,80 metre yükseklik biliyorum bu değerler değişmedi dimi
  birde bu değerler hangi yönetmelikte geçiyor

     

   
 4. erhann

  erhann TÜİSAG Üyesi

  12 metreküp hava hacmi tüzükte yazıyordu. tüzük iptal edildikten sonra herhangi bir yönetmelikte 2,80 metre tavan yüksekliği ve 12 metreküp hava hacmi kişi başına düşen miktar şeklinde bir madde var mı arkadaşlar?

   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica