Diğer Sahne Işte

Konu, 'İş Güvenliği Videoları' kısmında Gamze tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. Gamze

  Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı  Sahne İŞ'te İSG İnteraktif Forum Tiyatro (Kulaklık)  Sahne İŞ'te ekibi tarafından İş Sağlığı ve Güvenliği konulu İnteraktif Forum Tiyatro uygulamasından, ülkemizde mavi yaka çalışanların kulaklık kullanımını anlatan kısa bir özet.


   
 2. Gamze

  Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı  Sahne İŞ'te İSG İnteraktif Forum Tiyatro (Ergonomi)  Sahne İŞ'te ekibi tarafından İş Sağlığı ve Güvenliği konulu İnteraktif Forum Tiyatro uygulamasından, ülkemizde mavi yaka çalışanların ergonomi konusundaki düşüncelerini anlatan kısa bir özet.
  Sahne İŞ'te İSG İnteraktif Forum Tiyatro (Ergonomi)  Sahne İŞ'te ekibi tarafından İş Sağlığı ve Güvenliği konulu İnteraktif Forum Tiyatro uygulamasından, ülkemizde mavi yaka çalışanların ergonomi konusundaki düşüncelerini anlatan kısa bir özet.

   
 3. Gamze

  Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı

  Sahne İŞ'te İSG İnteraktif Forum Tiyatro (İş Kazası)  Sahne İŞ'te ekibi tarafından İş Sağlığı ve Güvenliği konulu İnteraktif Forum Tiyatro uygulamasından, ülkemizde mavi yaka çalışanların kaza sonrasındaki hal ve davranışlarını anlatan kısa bir özet.

     

   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica