Sahada Selfie

Gamze

TÜİSAG Yönetim Yardımcısı
Yönetim Yard.
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Merhaba arkadaşlar.
Bu konu altında şu an sahada ne yapıyorsanız o anı ölümsüzleştirerek bizimle paylaşır mısınız? :)
Forumda bir akım başlatalım.
Hadi İSG Profesyonelleri bekliyorum selfielerinizi ;)

Numeko Safety İş Güvenliği Ekipmanları

YFŞ

TÜİSAG Çalışma Birimi
Moderatör
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Amin cümlemizin inşallah.

Gamze

Yönetim Yard.
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Fotoğraflar anlamlı olmaya başladı :)

Gamze

Yönetim Yard.
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
KKD li uzmanlar :)

fizikadam

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Arkadaşlar 2 hafta önce başıma gelen bir olaydan bahsetmek istiyorum. Uzman olarak çalıştığım bir firmada iş kazası fotoğraflarını sırf başka çalışanlara ve insanlara örnek olsun diye firmanın adını vermeden gösterdim diye firma benimle olan sözleşmesini fesh etti. Yani şuan öyle bir iş yapıyoruz ki bazı işveren kendi sahasında çekilen fotoğraf bir yana dursun kazaları bile başlarıyla paylaştığımızda işimize son verebiliyorlar. Bu yüzden en azından bazı arkadaşlar sahalarındaki fotoğrafları gösterebilmişler. Ama hala toplum olarak iş güvenliği bilincine erişemediğimizi görüyorum. Umarım iş güvenliğine tepki gösteren bir toplum yerine daha çok nasıl daha iyi olabiliriz gözüyle bakan bir toplum oluruz.

Gamze

Yönetim Yard.
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar 2 hafta önce başıma gelen bir olaydan bahsetmek istiyorum. Uzman olarak çalıştığım bir firmada iş kazası fotoğraflarını sırf başka çalışanlara ve insanlara örnek olsun diye firmanın adını vermeden gösterdim diye firma benimle olan sözleşmesini fesh etti. Yani şuan öyle bir iş yapıyoruz ki bazı işveren kendi sahasında çekilen fotoğraf bir yana dursun kazaları bile başlarıyla paylaştığımızda işimize son verebiliyorlar. Bu yüzden en azından bazı arkadaşlar sahalarındaki fotoğrafları gösterebilmişler. Ama hala toplum olarak iş güvenliği bilincine erişemediğimizi görüyorum. Umarım iş güvenliğine tepki gösteren bir toplum yerine daha çok nasıl daha iyi olabiliriz gözüyle bakan bir toplum oluruz.
Tüm işverenleri aynı kefeye koymamak lazım.
Sizin yaşadığınız gerçekten hoş olmayan bir durum. Herşeye rağmen canınız sağolsun.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.