saha denetleme nasıl olmalı

Esat ÜN

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
merhaba arkadaşlar; iş güvenliği yönünden saha denetlemesini nasıl yapıyorsunuz ya da nasıl yapmak gereklidir.

yani ayda bir mi saatte bir mi yoksa hafta da bir kere mi yapıyorsunuz.

kime imzalatıyorsunuz nerede saklıyorsunuz.
ekip halinde mi yapıyorsun yoksa tekmi.

bu konuda ki tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz? daha doğru yöntemler bulabiliriz belki

ben kendi adıma cevap veriyim; günde bir defa, tek başıma yapıyorum(hafta da bire çıkarmayı düşünüyorum), üst kademede ki müdürüme imzalatıyorum, kendi dosyamda saklıyorum.

sizin fikirleriniz nelerdir peki tavsiyeleriniz

bünyamin yavuz

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
esat bey ben genel olarak işletmelerin birbirine uzak olmasından dolayı ayda bir raporlama sistemi seklinde çalışıyorum gittiğim yerden döndükden sonra raporu yazıp onlara gönderiyorum. daha sonraki ay çalışmların ne durumda olduğunu genel merkeze rapor halinde bildiriyorum. Bu konu başlığı altında isg uzmanı arkadaşların nasıl çalışma yöntemi izlediklerini yazarlarsa güzel olur.

gokser

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
İş Veren
iyi akşamlar sizlere sormak istediğim bir konu vardı. bütün işyerlerine denetim yasasıyla ilgili, öncelikle kpss şartı varmış bu doğrumu bu konuyla ilgili pek bilgiye ulaşamadım ve kulakdan duyma bilgilere sahibim yardımcı olursanız sevinirim

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.