Sadeliğin Keşfi - Kosta Rika

Gamze

TÜİSAG Yönetim Yardımcısı
Yönetim Yardımcısı
Tüm curcunadan uzak konumuyla Kosta Rika'yı, cennete açılan plajları ve ülkenin sadeliğiyle uyumlu bir şekilde tasarlanan otelleri keşfedin.

Kosta Rika'da nereye giderseniz gidin, yerlilerin pura vida'dan, yani iyi yaşamdan bahsettiğini duyacaksınız: Mangrov ve upuzun palmiye ağaçlarıyla dolu sahiller; yemyeşil yağmur ormanları, sıcacık nehirler ve kaplıcalar. Bir de sörfçüleri takip ederek her şevden haberdar olanların katıldığı etkinlikler var: Zipline ve sarp kanyonların arasındaki bembeyaz sularda rafting; bulutların içine gömülü volkanlar boyunca hiking; yoganın her türlüsü... Üstelik tüm bu güzelliklerin tadına varabileceğiniz pek çok bölge var. Küçük bir tura var mısınız?

VOGUE_TURKIYE_20160501_346.jpg VOGUE_TURKIYE_20160501_347.jpg VOGUE_TURKIYE_20160501_348.jpg VOGUE_TURKIYE_20160501_349.jpg VOGUE_TURKIYE_20160501_350.jpg

Ekli dosyalar

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.