Risk Değerlendirmesi Risk Değerlendirmelerime Acil Yardım !!

İlker Bey

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
3T ve Fine Kinney yöntemleri ile bir trafo merkezinin risk değerlendirmesini yaptım acaba eksiklerime bakıp bana yardımcı olursanız sevinirim.

Arda SOYKAN

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
paylaşırsan dosyayı inceleyebilirim

İlker Bey

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
buyrun Arda Bey

Ekli dosyalar

• 3T Modeli Risk Analizi Yeni İlker.xls
    237 KB · Görüntüleme: 160
  • Risk Analizi Yeni İlker.xls
    314.5 KB · Görüntüleme: 187

Arda SOYKAN

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Madde MAdde okumadım ama genel anlamda incelediğimde gayet güzel bir düzen ve form oluşturmuşsunuz. Nacizane tevsiyem Finney için aldığınız önlemler sadece olasılığı düşürmüyor, şiddet hatta frekansı düşüren önlemleriniz de mevcut. Bir elektrik panosunun kapağının kilitlenmesi ona ulaşımı etkileyeceği için kişi daha önce 8 saat tehlike altındayken şimdi birden bütün bağlantısı kesiliyor bu da frekansı etkiliyor. yada yanında bulunan bir tehlikeli durumu bertaraf etmeniz frekansınıda düşürmesi gerekir diye düşünüyorum. Mesai saatlerinin azalması ve tehlikeli duruma maruziyet imkanın ortadan kalması aynı keza şiddeti azaltacak önlemlerde mevcuttur.

İlker Bey

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Madde MAdde okumadım ama genel anlamda incelediğimde gayet güzel bir düzen ve form oluşturmuşsunuz. Nacizane tevsiyem Finney için aldığınız önlemler sadece olasılığı düşürmüyor, şiddet hatta frekansı düşüren önlemleriniz de mevcut. Bir elektrik panosunun kapağının kilitlenmesi ona ulaşımı etkileyeceği için kişi daha önce 8 saat tehlike altındayken şimdi birden bütün bağlantısı kesiliyor bu da frekansı etkiliyor. yada yanında bulunan bir tehlikeli durumu bertaraf etmeniz frekansınıda düşürmesi gerekir diye düşünüyorum. Mesai saatlerinin azalması ve tehlikeli duruma maruziyet imkanın ortadan kalması aynı keza şiddeti azaltacak önlemlerde mevcuttur.
Anladım Arda Bey tesekkür ederim.

olcay altay

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
risk analizlerinde şekil v.b. şeyler önemli tabikide ama ben biraz baktığımda işi yaparken ile ilgili cümleler göremedim. risk analizlerinin amacı adıda üstünde riskleri bulmaktır diye düşünüyorum. ekad belgesi eğitim mesleki eğitim v.b konularda direk nokta atışı yapılabilir. içerik biraz daha çeşitlendirilebilir. ama bu risk analizide bu haliyle çsgb müfettişleri tarafından çokta sıkıntı yaratmakz.
iyi çalışmalar

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.