Soru : Risk Değerlendirme Ekibi Ve Risk Değerlendirme Raporu Yenileme

oblomov

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
merhaba arkadaşlar
sorum şu:2 ay önce işe başladım plastik fab. da benden önce risk değerlendirme raporu hazırlanmış.ben bu raporu revize etmek istiyorum.yalnız seneye bizim fabrikada polyamid bölümü taşınacak.o yüzden bir daha yenilemem gerekecek.sizce şimdi yenileyip seneye bir daha mı yeniden revize edeyim.yoksa seneye kadar bekliyeyimmi.ayrıca risk değerlendirme ekibini kurdum ama onlara form yerine bana kağıtlara gördükleri eksiklikler yazmalarını istedim.sonra ben onları formlara döküyorum.bu bir sorun olurmu.yoksa onlarda formlara yazmak zorundalarmı

İş Sağlığı ve Güvenliği

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Öncelikle Risk değerlendirme ekibinin bir uzmanın bakış açısına sahip olamayacağını belirtmek isterim.
Risk değerlendirmenizi 1 yıl beklemek yerine ortamda gördüğünüz eksikliklerinde işlenmiş hali ile revize edilmesi sizin için daha sağlıklı olacaktır.
Saha kontrollerini siz yapın ve ortam kontrolleri ile risk değerlendirmenizi yaparken ekip üyelerinin fikirlerine başvurun.

aragon34

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Öncelikle Risk değerlendirme ekibinin bir uzmanın bakış açısına sahip olamayacağını belirtmek isterim.
Risk değerlendirmenizi 1 yıl beklemek yerine ortamda gördüğünüz eksikliklerinde işlenmiş hali ile revize edilmesi sizin için daha sağlıklı olacaktır.
Saha kontrollerini siz yapın ve ortam kontrolleri ile risk değerlendirmenizi yaparken ekip üyelerinin fikirlerine başvurun.
merhaba arkadaşlar
sorum şu:2 ay önce işe başladım plastik fab. da benden önce risk değerlendirme raporu hazırlanmış.ben bu raporu revize etmek istiyorum.yalnız seneye bizim fabrikada polyamid bölümü taşınacak.o yüzden bir daha yenilemem gerekecek.sizce şimdi yenileyip seneye bir daha mı yeniden revize edeyim.yoksa seneye kadar bekliyeyimmi.ayrıca risk değerlendirme ekibini kurdum ama onlara form yerine bana kağıtlara gördükleri eksiklikler yazmalarını istedim.sonra ben onları formlara döküyorum.bu bir sorun olurmu.yoksa onlarda formlara yazmak zorundalarmı
Mevcut rd raporundaki uygunsuzlukların giderilip giderilmediğini kontrol edin. Eğer varsa giderilmeyenleri de dikkate alarak risk değerlendirmesini kendiniz yeniden yapınız. Polyamid bölümü açıldığında burası için de yeni bir rd yaparsınız. Tam zamanlı çalıştığınız için sıkıntı olmayacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

oblomov

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
saha denetimi yapıyorum.eski risk değerlendirmesinde ki eksikliklere bakıp gidermeye çalışıyorum.bunları bilgisayar aktarıyorum.size derdimi fotoğraflarla anlatayım bana daha iyi yardımcı olursunuz.şimdiden cevaplar için saolun

halil Özen

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
bence rd sini bir an önce revize etmelisiniz.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.