Soru Risk Değerlendirme Ekibi Ve Risk Değerlendirme Raporu Yenileme

Konu, 'Risk Değerlendirmeleri Hakkında' kısmında oblomov tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. oblomov

  oblomov TÜİSAG Üyesi  merhaba arkadaşlar
  sorum şu:2 ay önce işe başladım plastik fab. da benden önce risk değerlendirme raporu hazırlanmış.ben bu raporu revize etmek istiyorum.yalnız seneye bizim fabrikada polyamid bölümü taşınacak.o yüzden bir daha yenilemem gerekecek.sizce şimdi yenileyip seneye bir daha mı yeniden revize edeyim.yoksa seneye kadar bekliyeyimmi.ayrıca risk değerlendirme ekibini kurdum ama onlara form yerine bana kağıtlara gördükleri eksiklikler yazmalarını istedim.sonra ben onları formlara döküyorum.bu bir sorun olurmu.yoksa onlarda formlara yazmak zorundalarmı


   
 2. Fatihulker

  Fatihulker TÜİSAG Üyesi

  Öncelikle risk değerlendirme ekibinin bir uzmanın bakış açısına sahip olamayacağını belirtmek isterim.
  Risk değerlendirmenizi 1 yıl beklemek yerine ortamda gördüğünüz eksikliklerinde işlenmiş hali ile revize edilmesi sizin için daha sağlıklı olacaktır.
  Saha kontrollerini siz yapın ve ortam kontrolleri ile risk değerlendirmenizi yaparken ekip üyelerinin fikirlerine başvurun.

   
  oblomov bu yazıya teşekkür etti.
 3. aragon34

  aragon34 TÜİSAG Üyesi

  Mevcut rd raporundaki uygunsuzlukların giderilip giderilmediğini kontrol edin. Eğer varsa giderilmeyenleri de dikkate alarak risk değerlendirmesini kendiniz yeniden yapınız. Polyamid bölümü açıldığında burası için de yeni bir rd yaparsınız. Tam zamanlı çalıştığınız için sıkıntı olmayacaktır.

     

   
  Last edited by a moderator: 5 Haziran 2014
 4. oblomov

  oblomov TÜİSAG Üyesi

  saha denetimi yapıyorum.eski risk değerlendirmesinde ki eksikliklere bakıp gidermeye çalışıyorum.bunları bilgisayar aktarıyorum.size derdimi fotoğraflarla anlatayım bana daha iyi yardımcı olursunuz.şimdiden cevaplar için saolun

   
 5. halil Özen

  halil Özen TÜİSAG Üyesi

  bence rd sini bir an önce revize etmelisiniz.

     

   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica