Risk Analizleri Ne Zaman Teslim Edilmeli

sevinç civelek dinç

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
risk analizleri ne zaman teslim edilmeli

yasin123

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
kime ne zaman teslim edilmeli ?

Ömer BUDAK

Üye
TÜİSAG Üyesi
bittiği zaman teslim edilmelidir. :)))

ycet

Üye
TÜİSAG Üyesi
bittiği zaman işverene...:)

gökhan Timur

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
kopyala yapıştır yaparsan 1 hafta,kendin yazarsan 3 ay

bernat

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
arkadaşlar risk analizi şıp diye yapılacak bir şey değil ki. ben ay başından beri bir firmamla uğraşıyorum. eksiklerini tespit ettik, şimdi "tüm mevzuatı" gözden geçiriyorum, risk analizinde görmediğimiz atladığımız şeyler olabilir, gördüklerimizi de işverene ilgili mevzuat hükmünü referans göstererek raporluyorum. bu esnada makine operatörleri makineleri ile ilgili kontrol listelerini dolduruyor (risk değerlendirmesi ekibinde görevli işletme sorumlusu arkadaşın gözetiminde). daha çoooook işim var :) tavsiyem, acil durumları ön bir rapor gibi sunup (mesela acil çıkış kapıları yangın yönetmeliğine uygun değil) eksiklerini tamamlatma yoluna gitmeniz. bu esnada çalışmanıza devam edersiniz. bitince de güzelce teslim edersiniz :)

süperman

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (B)
bende bu konuda sıkıntı yapıyordum. Bazen üzerinizde baskı oluyor bu konuda. İşveren hemen 3-5 günde bitirilmesini istiyor fakat güzel bir çalışma yapmak gerçekten uzun zaman alıyor. Özellikle yasal dayanaklarıda eklemek işi iyice uzatıyor.

zerrin kocabatmaz

Üye
TÜİSAG Üyesi
Biz risk analizi hazırlayacağız diye çok uğraşıyoruz ama Bakanlığın apartman ve kuaförler için kabul ettiği risk analizi çok yüzeysel ve basit

charlesdexter

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
arkadaşlar risk analizi yapmak bir iş bu risklere işçilere ve yöneticilere anlatmak işin en önemli boyutu Diğer taraftan risk aksiyon planı hazırlanmalı

Peki benim bir sorum var isgum risk analizi hazırlıyormuş sayyfasında var bunun hakkında detaylı bilgisi olan var mı?

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.