Soru Risk Analizinde Termin Süresi Sonunda Yapılması Gerekenler

Konu, 'Risk Değerlendirmeleri Hakkında' kısmında serkan özdemir tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. serkan özdemir

  serkan özdemir TÜİSAG Üyesi  arkadaşlar risk analizini yaptım termin süresi sonunda sonuç kısmını nasıl yapmam gerekiyor yapıldı yada yapılmadı diye not düşmem yeterlimi?
  örneğin ilk risk değeri 10*2*15: 300 olan bi riskin önlemler alındıktan sonra ikinci risk değerini 3*1*15: 45 olarak vermem uygun olurmu ?
  risk analizi yaptıktan sonra yeni bir makina gelmişse risk analizini nasıl yeniden düzenlemek gerekir ?


   
 2. asistoli

  asistoli TÜİSAG Üyesi  tabiki risk analizini yeniden gözden geçirmeniz gerekir, ilgili birime yeni makinayı ve oluşacak riskleri ekleyerek revize risk değerlendirmesi yapabilirsiniz.
  tabiki risk analizini yeniden gözden geçirmeniz gerekir, ilgili birime yeni makinayı ve oluşacak riskleri ekleyerek revize risk değerlendirmesi yapabilirsiniz.

   
 3. Onur17

  Onur17 TÜİSAG Üyesi

  Düzenleyici ve önleyici form formatı hazırlayın bunu ilgili kişilere verin onlarda bir değişiklik yada önlem alınmışsa formu doldurup sizde bunu imzalayıp eğer eksiklik giderilmişse tabi risk analizinin arkasına koyabilirsiniz.Böylece rd yenilemenize gerek kalmayabilir.

     

   
  sebahatkhn bu yazıya teşekkür etti.
 4. sebahatkhn

  sebahatkhn TÜİSAG Üyesi

  Aynı konuda benim de bir sorum olacak,

  Düzenleyici ve önleyici form düzenleyip, yapılan işlemleri yazdırıp imzalattırdıktan sonra mı risk değerlendirme raporumuza düzeltme yapılan tarihi, yapılan faaliyeti ve oluşan skoru işleyip sorumlu olarak kimi gösterdiysek o kişiye paraf attırmamız gerekir? (Bize gelen müfettiş raporda DÖF için sütun olmadığından DÖF sutunu da açmak için tekrar revizyon yapsanız iyi olur demişti, ne dersiniz?)

   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica