Soru : Risk Analizi Yardım

emre4599

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Öncelikle c sınıfı uzmanım bir firmada makina mühendisi sıfatıyla işe başladım...Ayrıca şirketin anlaştığı risk analizi hizmeti işlerini de yürütüyorum....sgk girişim firma tarafından yapılmış durumda....şimdi ;

Kuzenimin bir ofisi var oraya risk analizi yapcagım...oraya bedel almadan risk analizi yapacagım...bu herhangi bir sorun teşkil eder mi ?

2.) çevremde faturayla işi olmayan ama risk analizimde olsun firma nasiplenecegıne sen nasıplen diyen dostlarımız var..mesela bunlar cok basıt yerler mahalle kasabı bakkalı kombı saatan dukkan vs gibi...bunlara fatura kesmeden de bedelini alarak risk analizi yapabilirmiyim? ( fatura olayı karısılıklı halledılerek almaması anlasılarak)

3) bır arkadasım da mesela uzman : onun da cevresı bı haylı fazla...sadece rısk analızı yapmak ıcın ne tur bır sırket kurması gerekır....faturasını vs yapıp legal olarak calısmak ıstıyor....

acıl yardım edersenız sevınırım....

emrozgr

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (B)
Emre Bey, Forumda detaylı araştırma yaparsanız bu konu hakkında onlarca açılmış konu var size yol gösterecektir.
Ama özetle şöyle söyleyeyim, risk değerlendirmesini ekip kurarak yapın ekip yapmış gibi gösterin sizin adınız geçmesin. Syg.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.