Haber Profil Demirlerin Üzerine Düştü - Kıbrıs

Gamze

TÜİSAG Yönetim Yardımcısı
Yönetim Yardımcısı
Demirhan’da faaliyet gösteren bir süpermarkette, asma tavan içerisinde elektrik hattı döşemesi yapan 25 yaşındaki Bangladeş uyruklu işçi Mohammad Omar Faruk, merdivenin kayması sonucu asma tavandaki profil demirlerin üzerine düştü. Göğsünden yaralanan işçi, hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

Edinilen bilgilere göre olay, dün saat 16.00 sıralarında meydana geldi. Mohammad Omar Faruk isimli işçi, bir süpermarket içerisinde yapımı devam eden ofis odalarının asma tavanı içerisinde, elektrik hattı döşemesi yaptığı sırada ayağını bastığı merdiven kaydı. Dengesini kaybeden Faruk, asma tavandaki profil demirlerin üzerinde düştü.

İş kazasında yaralanan Faruk, olay yerine çağrılan ambulans ile Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altın alındı. Faruk’un hayati tehlikesi bulunmuyor.

KIBRIS_GAZETESI_20170510_2.jpg
 
Üst

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.