Pomem I Kazandım

ordu52

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar Polisliği kazandım Pomeme (Polis meslek eğitim merkezi) gittim (merzifona- Amasya), Bir soru soracağım çokca duydum ama resmi bir yazı bulup okuyamadım, bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim.

Bu 21 ekim İSG sınavını geçiyoruz inşallah. Devlet memuru olup bu sertifikaya sahip olanlar 900-1500tl arası ekstra maaş alacak söylentileri var ne kadar doğrudur acaba??

Saygılar....

ordu52

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
bilgisi olan yok galiba ama az önce netten bi haber okudum gazetelerden "İSG uzmanlığı belgesei olan devlet memurları 1200 TL ekstra maaş alacakmış öyle yazıyor ;)

Onur ATALAY

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
bilgisi olan yok galiba ama az önce netten bi haber okudum gazetelerden "İSG uzmanlığı belgesei olan devlet memurları 1200 TL ekstra maaş alacakmış öyle yazıyor ;)
her okuduğunuza inanmamakta fayda var. esasında benim anlamadığım 16000 tl gibi maaş kazanımlarını görmenize rağmen polislik gibi zor bir mesleği seçmeniz bende her okuduğuma inanmayanlardanım;)

degiray

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Sen polis olmuşun , isg yapamazsın , 6 sene çalıştıktan sonra Emniyet ve gideceğin kurum anlaşırsa , o kuruma geçip isg uzmanlığı yapabilirsin. 1200 -1500 bunlar gösterge rakamı

ATURAN

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Arkadaşlar Polisliği kazandım Pomeme (Polis meslek eğitim merkezi) gittim (merzifona- Amasya), Bir soru soracağım çokca duydum ama resmi bir yazı bulup okuyamadım, bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim.

Bu 21 ekim İSG sınavını geçiyoruz inşallah. Devlet memuru olup bu sertifikaya sahip olanlar 900-1500tl arası ekstra maaş alacak söylentileri var ne kadar doğrudur acaba??

Saygılar....

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KANUNU

Kapsam ve istisnalar

MADDE 2- (1) Bu Kanun; kamu ve özel sektöre ait bütün işlere ve işyerlerine, bu işyerlerinin
işverenleri ile işveren vekillerine, çırak ve stajyerler de dâhil olmak üzere tüm çalışanlarına
faaliyet konularına bakılmaksızın uygulanır.

(2) Ancak aşağıda belirtilen faaliyetler ve kişiler hakkında bu Kanun hükümleri uygulanmaz:

a) Fabrika, bakım merkezi, dikimevi ve benzeri işyerlerindekiler hariç Türk Silahlı Kuvvetleri,
genel kolluk kuvvetleri ve Milli İstihbarat Teşkilatı Müsteşarlığının faaliyetleri.

Yukarıda yazılı olan yasal mevzuat gereği genel kolluk kuvvetlerinin yapmış olduğu görevler
için kanun kapsam dışındasınız.

Durumunuzu SGK dan soruşturarak amirlerinizin izni ile farklı kamu kuruluşlarında iş güvenliği
uzmanı olarak çalışıp çalışamayacağınızı öğrenmelisiniz...

ordu52

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
her okuduğunuza inanmamakta fayda var. esasında benim anlamadığım 16000 tl gibi maaş kazanımlarını görmenize rağmen polislik gibi zor bir mesleği seçmeniz bende her okuduğuma inanmayanlardanım;)

sınav sonucu belli olmamıştı ben buraya geldiğimde olaki bi kazaya kurban gidip sınavı geçemeseydik ne olacaktı? işi garantiye almak için polisliği seçtim;)

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.