Plastik Enjeksiyon Fabrikası Için Iç Yönetmelik Yardımı

nilay

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Merhaba, ben Bursa'da bir plastik enjeksiyon fabrikasında tam zamanlı İSG Uzmanı olarak çalışıyorum. Çok acil iç yönetmeliğe ihtiyacım var ve nasıl hazırlanacağı konusunda bilgi sahibi değilim. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Bekir AVCI

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
önce iş yerinde nelerin nasıl yapıldığını öğrenin(gözlemleyin,sorun,araştırın) sonra bu işleri ve nasıl yapılacaklarını İG neuygun halde nasıl yapılması gerektiğini talimat olarak yazıya dökün..

yahya subaşı

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
slm. palstik enjeksiyonla poşet üretimi aşamaları için isg eğitim slaytı olan varsa paylaşabilir mi. tşkr

Damla.Duru

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
plastik enjeksiyon dediğiniz plastik kalıp enjeksiyonu mu

yahya subaşı

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
evet dmla hanım

Damla.Duru

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
bizde ekstruzyon kalıp enjeksiyonu var plastikle arasındaki farklı bilemedim. yakınsa bu konuda yardımcı olabilirim.

yahya subaşı

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
olabilir . yardım ederseniz sevinirim

Damla.Duru

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
hangi eğitim slaytını istiyorsunuz. sitede paylaşabilirim? üretim aşamaları hariç :) çünkü öyle bir sunumum yok

nilay

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Merhaba Damla Hanım, öncelikle ilginiz için teşekkürler. ekstrüzyon da güvenli çalışma için bir eğitiminiz varsa ben talep edebilir miyim acaba. bizim fabrikada 2 üretim şekli de mevcut ve aralarında bir hayli fark var. Diğer fabrikalarda da böyle midir, prosesten prosese değişiklik gösterir mi bilmiyorum. Benim de yardım edebileceğim bir konu bulunuyorsa lütfen iletiniz. Şimdiden teşekkür ederim.

yahya subaşı

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
plastik enj. la film üretimi ile ilgili teknik konularda isg eğitimi slaytı yolladınız mı. ilginize teşekkürler.

yahya subaşı

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
mrb. nilay hanım plastik enjeksiyonla üretim ile ilgili teknik konularda isg eğitim slaytı gerekli yardım edermisiniz.

Eda Akçakaya

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman Adayı (C)
bizde ekstruzyon kalıp enjeksiyonu var plastikle arasındaki farklı bilemedim. yakınsa bu konuda yardımcı olabilirim.
bana da yardımcı olabilir misiniz damla hanım :)

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.