Piyasanın En Iyi Isg Cisi Geliyor

Kaan SAKA

TÜİSAG Kurucusu
Admin
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Merhaba,
Her sınavda olduğu gibi zorluk yada kolaylık sınava giren arkadaşımızın bilgi seviyesiyle alakalıdır.
Sizin bilgi ve tecrübeniz yeterli ise sınav çalışmadan bile kolay gelebilir.
Fakat şuana kadar her sınavda (aralık 2011 sınavı hariç) 2-3 hatalı soru çıkıyor.
Bunada hazırlıklı olmanızı tavsiye ederim.
Sitemizde bir çok kaynak mevcut, bunlara çalışırsanız sınavda başarılı olacaksınızıdır.
İyi çalışmalar.

igu konya

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
arkadaşlar bende bu belgeyi almak istiyorum ..sınavlar zormu kolay mı ...işleyiş nasıl ..iş bulma imkanları nasıl beni bilgilendirirseniz çok sevinirim :D
Merhabalar; piyasa çok iyi 8.000 TL ile 10.000 TL arasın da bir maaş alıyorsunuz, sınav çok basit, geçince hemen belgeyi alıp işe başlıyorsunuz, geleceğin mesleği, işleyiş çok kolay, bir kaç imza atıp,haftada veya 15 günde bir fabrikaya uğruyorsunuz, zaten bu uğramaların 1i paranızı almak için, arada bir işçilerle muhabbet çay falan, bilgi tecrübe araştırma çalışma yapmaya da gerek yok, her şey çok güzel falan denilmiş galiba size... ama bu bir meslek... ve gerçek çok farklı...
OSGB lerin ücretleri 1000 TL lere kadar düşürdüğü, yasal sorumluluğu olan, işverenler yani ücretinizi ödeyenler ile karşı karşıya gelebileceğiniz, form sitelerinden fuarlardan seminerlerden uluslar arası kaynaklardan makalelerden araştırma katılım çalışma yapmanız gereken, ilk olduğu için bir çok tehlikeye çözüm bulmanız gereken, 7-10 sene sonra piyasanın en iyi İSGcisi olabileceğiniz bir meslek. İSGci ne demek onuda bilmiyorum ama yinede bir alanda en iyi olmak için 7-10 sene gerekli diye ortalama birşey yazdım.
Sitemiz bir çok konuda herkesin sorununa çözüm bulmakta paylaşım yapmakta yardımcı olmakta, konular arasında bir gezinirseniz dertlerimizi daha iyi anlamış olur ve daha net bir bakış açısı kazanmış olursunuz.
İyi günler Başarılar....

Serkan Karacal

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhabalar; piyasa çok iyi 8.000 TL ile 10.000 TL arasın da bir maaş alıyorsunuz, sınav çok basit, geçince hemen belgeyi alıp işe başlıyorsunuz, geleceğin mesleği, işleyiş çok kolay, bir kaç imza atıp,haftada veya 15 günde bir fabrikaya uğruyorsunuz, zaten bu uğramaların 1i paranızı almak için, arada bir işçilerle muhabbet çay falan, bilgi tecrübe araştırma çalışma yapmaya da gerek yok, her şey çok güzel falan denilmiş galiba size... ama bu bir meslek... ve gerçek çok farklı...
OSGB lerin ücretleri 1000 TL lere kadar düşürdüğü, yasal sorumluluğu olan, işverenler yani ücretinizi ödeyenler ile karşı karşıya gelebileceğiniz, form sitelerinden fuarlardan seminerlerden uluslar arası kaynaklardan makalelerden araştırma katılım çalışma yapmanız gereken, ilk olduğu için bir çok tehlikeye çözüm bulmanız gereken, 7-10 sene sonra piyasanın en iyi İSGcisi olabileceğiniz bir meslek. İSGci ne demek onuda bilmiyorum ama yinede bir alanda en iyi olmak için 7-10 sene gerekli diye ortalama birşey yazdım.
Sitemiz bir çok konuda herkesin sorununa çözüm bulmakta paylaşım yapmakta yardımcı olmakta, konular arasında bir gezinirseniz dertlerimizi daha iyi anlamış olur ve daha net bir bakış açısı kazanmış olursunuz.
İyi günler Başarılar....

Çok güzel yazmışsın arkadaşım. Ben 8 yıldır bu mesleği yapıyorum bu mesleğin ucu bucağı yok sürekli araştırma yapmak ve okumak gerekiyor. Özelliklede değişen yada yeni çıkan yönetmelikler Bunların yanında İngilizce ve Psikoloji de gerekiyor Çünki işiniz insan ile

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.