Petrol Istasyonlari

• Konbuyu başlatan mert aslan
  • Başlangıç tarihi
M

mert aslan

Guest
mrhb arkadaşlar petrol istasyonlarında alınacak iş güvenliği önlemleri nelerdir?yardımcı olursanız sevinirim..

İbrahim

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
öncelikle mutlaka patlamadan korunma dökümanı hazırlanması gerekir.lpg pompalarında topraklama olması.sigara içilmemesi...

fatih mehmet cansız

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
KARDEŞ ÖNCELİKLE İŞİNİ DOĞRU DÜZGÜN YAPAN BİR LPG VE AKARYAKIT MESUL MÜDÜR ARKADAŞ İLE GÖRÜŞECEKSİN TEMELDE İŞ GÜVENLİĞİ UZMANININ GÖREV VE YETKİLERİ İLE LPG VE AKARYAKIT MESUL MÜDÜRÜN GÖREV VE YETKİLERİ AYNIDIR.BEN BU İŞİ 10 YILDIR YAPIYORUM.İÇİNDE OLMADAN DIŞARIDAN SADECE TEORİK BİLGİLERLE ÇÖZÜMLEYEBİLECEĞİN YADA İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI YAPILABİLECEK BİR SEKTÖR DEĞİL .ZATEN ÇOK TEHLİKELİ SINIFTA YER ALIYORKİ GERÇEKTEN ÖLE.

Hüseyin KORKMAZ

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
arkadaşlar 'akaryakıt istasyonlarında iş güvenliği' adlı bir tez var. Dilan Karasaç tarafından yazılan. İstediğiniz bilgileri oradan bulabilirisniz.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.