Personel Ve Öğrenci Taşımacılığı Risk Analizi

nergison

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
arkadaşlar yeni uzmanlardanm ve ilk risk analizim bana inceleyip hatalarımı ve nasıl düzeltebileceğim hakkında yardım edebilirmisiniz lütfen

Ekli dosyalar

• PERSONEL VE ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI.xls
    3.4 MB · Görüntüleme: 783

Rıdvan Bayhan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Öncelikli olarak şunu söyleyeyim ben 21 aralık sınıfına giren uzman (C) adayıyım. Yarım saat inceledim. Gayet iyi olduğunu düşünüyorum. Tecrübeli arkadaşlar fikir verirse daha iyi olur. Benim size sormak istediğim bir şey var:

*Mevcut önlemler taşıma şirketine ait işverenin almış olduğu önlemler midir?
*İlgili personel kısımlarını boş bırakmışsınız. Sizin analizde yer almayan bu kısım normalde hangi personeli baz alır.

Bunları bilmediğimden sormaktayım.

Analizle ilgili olarak 2 numaralı satırda yer alan "yolcu kapasitesinin aşılması" durumu, söylediğiniz risklerle beraber, ortamdaki oksijenin azalmasıyla yolcuların soluk almasının zorlaşması gibi bir riskte doğurabilir...

Bu konuda her ne kadar bilgim olmasa da, ilgim var, bu aşırı ilgimi maruz görün lütfen.

Bende en kısa zamanda bir analiz yapmayı düşünüyorum.:)

nergison

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
sanırım bitmiş hali sizin tüm sorularınıza yardımcı olacaktır.:)

Ekli dosyalar

• PERSONEL VE ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI.xls
    3.4 MB · Görüntüleme: 602

hasan hüseyinoglu

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
arkadaşlar peki risk analizi yapıldıktan sonra örneğin bu öğrenci taşımacılığı yapan bir servis ise risk analizi yapılmıştır diye belgelendirmeyi nasıl yapacağız. 21 aralık sınavını geçtim sisteme giriş de yapabiliyorum ancak sertifikalarımız henüz gelmedi. açıkçası bilgim yok yardımcı olabilirseniz sevinirim.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.