Haber - Parke Satış Deposunda Yangın - Bursa | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Haber Parke Satış Deposunda Yangın - Bursa

Konu, 'Yangın Haberleri' kısmında Serçin YAPRAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. Serçin YAPRAK

  Serçin YAPRAK TÜİSAG Üyesi  Parke Satış Deposunda Yangın

  1.jpg

  Bursa'da, bir parke satış deposunda çıkan yangın, korku dolu anların yaşanmasına neden oldu. İtfaiye ekiplerinin kısa sürede müdahale ettiği yangında yaklaşık 150 bin liralık maddi hasar meydana geldi.

  Merkez Osmangazi İlçesi Küçükbalıklı Mahallesi Egemen Sokak'ta Nuri Dönmez'e ait parke satış deposunda bilinmeyen bir nedenden dolayı yangın çıktı. Kısa sürede alev alan parkeler yoğun dumanın oluşmasına neden oldu. Mahalle içinde bulunan depodan çıkan dumanlar çevrede bulunan vatandaşları etkiledi. Kısa sürede olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangına müdahale ederek kontrol altına aldı. Yaklaşık 15 bin liralık maddi hasarın meydana geldiği yangında depoda bulunan binlerce metrekarelik parkeler ise sıkılan köpük ve sudan dolayı kullanılamaz hale geldi. İşyeri çalışanları yangın esnasında gözyaşları dökerken olayla ilgili olarak soruşturmaya başlandı.

  Kaynak: http://haber.stargazete.com/guncel/parke-satis-deposunda-yangin/haber-895145


   
 2. GÖKMEN_0421

  GÖKMEN_0421 TÜİSAG Üyesi

  geçmiş olsun ihmal söz konusu

   
  Haldun bu yazıya teşekkür etti.
 3. Haldun

  Haldun TÜİSAG Üyesi

  Hemen karar vermemek gerekir...
  Yangın çıkış sebebinin tespiti çok detay incelemeler sonucunda belirlenmelidir. Her ne kadar bazı bulgular bizi ilk başta sonuca götürse de olayı incelemek, araştırmak gerekir.

     

   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica