Soru : Özel Okul Ve Kreşlerde İsg

Abdullah CENGİZ 25

Üye
TÜİSAG Üyesi
Merhaba arkadaşlar.

Bir konu hakkında bilginize ihtiyacım var. Yeni kanun kapsamında verilmesi gereken eğitim, risk aanalizi,dökümantasyon, acil durum eylem planları vb.. durumlarının özel eğitim kurumları, kolejler ve kreşler için uygulamaları olacakmı?

Bu uygulama ne şekilde yapılabilecek. Öğretmenler ve tüm hizmetli kadrosu kapsamdamıdır?

Teşekkür ederim.

alitutar65

Üye
TÜİSAG Üyesi
Merhaba arkadaşlar.

Bir konu hakkında bilginize ihtiyacım var. Yeni kanun kapsamında verilmesi gereken eğitim, risk aanalizi,dökümantasyon, acil durum eylem planları vb.. durumlarının özel eğitim kurumları, kolejler ve kreşler için uygulamaları olacakmı?

Bu uygulama ne şekilde yapılabilecek. Öğretmenler ve tüm hizmetli kadrosu kapsamdamıdır?

Teşekkür ederim.
yenii yasaya göre haziran2014 de tüm işyerleri kapsam dahilindedir. yeni yönetmelikler çıktıktan sonra uygulama şekli belli olacaktır büyük ihtimalle. iyi çalışmalar...

klbkbr

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
örneği olan var mı acabaa?

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.