Soru - Ösym'ye Sorular İle İlgili Dilekçe İle Resmi İtirazda Bulunacak Kimse Varmı | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Soru Ösym'ye Sorular İle İlgili Dilekçe İle Resmi İtirazda Bulunacak Kimse Varmı

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Harun Bey tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Harun Bey

Harun Bey TÜİSAG Üyesi

Aramızda ÖSYM ye 20 TL yatırıp dilekçe vererek resmi olarak sınav sorularına itiraz edecek olan varmı? sadece forumlarda itiraz yazmak hiçbir şeyi değiştirmiyor! bir sonuç elde edeceksek yani 33 veya 34 doğru yapan arkadaşlarımızın "iptal edilmesi muhtemel sorular" sayesinde bu sınavdan başarılı sayılmasını sağlamak istiyorsak; şüpheli olan, farklı anlamlara gelebilecek tarzda karışık ifadelerle sorulmuş olan sorulara itiraz edelim. örneğin Kwatt/saat ne için kullanılır enerji aydınlanma vs.. sorusu bu ve diğerleri gibi sorulara itiraz edelim. ben bu soruyu doğru yaptığım için itiraz edemem RESMİ itirazda bulunacak arkadaşlar hangi soruya itiraz edeceğiyle birlikte buradan yazabilirmi

emriye bilge bu yazıya teşekkür etti.
  2. emriye bilge

emriye bilge TÜİSAG Üyesi

3. emriye bilge

Evet 34 doğrum var

4. emriye bilge

Evet 34 doğrum var C sınıfı olarak girdim

5. CEMİL DOST

CEMİL DOST TÜİSAG Üyesi

Ben de 20 tl ödeyerek itiraz ettim bir soruya.(Kişisel koruyucu donanımları kim belirler sorusu)Henüz cevap gelmedi

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica