Bilgilendirme - Osym Aralık Isg Sınav Başvuruları Açıldı | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Bilgilendirme Osym Aralık Isg Sınav Başvuruları Açıldı

Konu, 'DSP Hakkında Bilgiler ve Duyurular' kısmında ismail keklik tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. ismail keklik

  ismail keklik TÜİSAG Üyesi  Tüm 5 aralık sınavına gireceklere kolay gelsin. ösym sınav başvurularını almaya başladı başvuru yapmayı unutmayın.
  Rabbim hiç birimizin emeklerini boşa çıkarmasın inşallah.....


   
  İbrahim Eskici ve AltınOran bu yazıya teşekkür etti.
 2. Seda Budak

  Seda Budak TÜİSAG Üyesi

  Benim bir sorum olacaktı sizlere. Geçen mayıs sınavında başarısız olup bu aralık döneminde sınava tekrar gireceğim ve başvurumu yaparken sınav ücretinin ödenmesi gerektiği yazıyordu. Bildiğim kadarıyla ödediğim ücretle 2 kere sınava girme hakkım yok muydu ? Bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim. Şİmdiden teşekkür ederim...

   
 3. ismail keklik

  ismail keklik TÜİSAG Üyesi

  maalesef bende başvurumu yapıp 130 tl ödedim. verdiğimiz ücretler tek sınav için

     

   
  Seda Budak bu yazıya teşekkür etti.
 4. Özge sol

  Özge sol TÜİSAG Üyesi

  Merhabalar daha önce kazanamayıp Aralık 2015 İsg Sınavına başvuru için siteye girdim ama çok geçirdim. Arşivdeki sorumsuz memurlar bazı Kişilerin evraklarını kaybetmiş Eksik evraktan dolayı başvuramıyormuşum. Birde 16 Ekim'e kadar evrakların tamamlanması için süre verilmiş ve sitede duyurulmuş. Ben bu duyuruyu ne
  gördüm nede duydum?şimdi ne olacak? 1) Sorumsuz memurların cezasını neden biz çekiyoruz?
  2) millet taa Aralık'ta gireceği Sınavı'n duyurusu için Ağustos'ta Eylül'de internet başındamı olması gerekiyor? Bu insanlar çalışıyor yahu. Ayrıca bakalım ta ağustostan beri herkesin sık sık İnternet'e girme şansı varmı ki bu nasıl mantık?
  3) madem sorumsuzların cezasını biz çekiyoruz şunu Soralım? Bize eğitim veren kurum sınava ilk başvuruyu yaparken biz tüm eksik evraklarınızı tamamlayıp göndericez dedi. Vede tüm evrakları gönderdi ve her Adımda mesajla haber verdi. Kurs bitti bu sınava 2. Girişimiz ve kursa yatan parada bitti. NEDEN O ZAMAN O KURUM BENIM DURUMUMU ŞİMGİ TAKIP ETMIYOR?
  LÜTFEN SINAVA BAŞBURAMADIĞIM İÇİN ÇOK AMA ÇOK MUZDARİBİM. Yardım evdin!!! ne yapmalıyım???????????

   
 5. cenk

  cenk TÜİSAG Üyesi

  Bu bir şaka mı ? Böyle bir şey gerçek olabilir mi ? Aklım almıyor,gerçek olduğuna inanamıyorum, inanmak istemiyorum.
  Burası 3. dünya ülkesi mi ? İSGGM aldığı evrakları tarayıcı denilen hani ingilizcesi "scanner" dedikleri alet ile tarayarak bilgsayar ortamında kaydetmiyor mu ? Bilgisayar ortamında kaydedilen evrak nasıl kaybedilir / silinir ?
  Diyelim ki tarama işlemi yapıldı ve bilgisayar ortamında kaydedildi.Nasıl silinebilir ? Bunun mantıklı bir açıklması yok mu ? Burada mağdur olan sizsiniz.Size karşı hem maddi ham de manevi olarak sorumlu olduklarını düşünüyorum.Teknolojinin bu kadar ilerlediği, artık herşeyin internet ortamında tamamlandığı bir dönemde evrak kaybetmek ne demek kabullenmek kolay değil.

  Madem evrak kaybettiniz bari hatanızı telafi etme adına 5 aralık sınavına mağdur insanlar için kolaylık gösterin.

  Bu arada sonuç olarak benim bu olaydan çıkardığım ders : Ne olursa olsun, her zaman, her işini, her gün tek tek bizzat takip edeceksin.Hiç kimsye ve hiç bir kuruma tam olarak güvenmiyeceksin.Senin hatan olmasa bile "başkaları hata yaptığında bedelini sen ödüyorsun."

     

   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica