Soru : Osgb'ler De Staj Başvursu Yaparken İstenilen Evraklar

Buket Akın

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhabalar,
Bir Osgb firmasına staj için başvuru yapıcaktım. Staj için kabul de edildim. Fakat şöyle bir sıkıntı var. Benden okulun verdiği staj formları haricinde sağlık raporu istedi. Onun haricinde başka evrak da isteniyor mu? İsteniyorsa nelerdir? Yardımcı olabilir misiniz? Bir de kkd mi kendim alıcakmışım onun için bir evrak gerekli mi?
Şimdiden teşekkür ederim.

Ziya Bark

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Merhaba Buket öncelikle hayırlı olsun :)

aslında herhangi bir belge istememesi gerekiyor çünkü sağlık raporu dediği şeyi kendi doktoru da verme imkanı var. Kimlik fotokopisi falan isterse bir zahmet orada çektirsinler.Sonuç olarak okulunun verdiği dosya ile gitmen yeterli olucak.
Ek olarak sgk giriş bildirgesi okul zaten sana veriyor, vermiyorsa o da lazım olabilir.

Buket Akın

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhaba Buket öncelikle hayırlı olsun :)

aslında herhangi bir belge istememesi gerekiyor çünkü sağlık raporu dediği şeyi kendi doktoru da verme imkanı var. Kimlik fotokopisi falan isterse bir zahmet orada çektirsinler.Sonuç olarak okulunun verdiği dosya ile gitmen yeterli olucak.
Ek olarak sgk giriş bildirgesi okul zaten sana veriyor, vermiyorsa o da lazım olabilir.
Çok teşekkürler öncelikle, zaten o iki belge de hazır. Neredeys stajyer almak istemedikleri için oyaladıklarını düşünmeye başlayacağım ekstra çıkan her sorun da
Ve tekrar teşekkür ederim zaman ayırdığınız için

Ziya Bark

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Bilirim halinizi :)

Bence başka bir yer bulmanız daha avantajlı olabilir hangi şehir olduğunuzu söylerseniz yardımcı olabilirim.

Çünkü sizi böyle uğraştırıyorlarsa size bir bilgi veremez yani umarım uzmanın iyi denk gelir

Moderatör tarafında düzenlendi:
!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.