Osgb Kurulum Aşamasında Iş Planı ???

Konu, 'Ortak Sağlık Güvenlik Birimleri (OSGB) Hakkında' kısmında Agah Orçun Kahraman tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. Agah Orçun Kahraman

  Agah Orçun Kahraman TÜİSAG Üyesi  Arkadaşlar merhaba OSGB kurulum aşamasında iş planı diye bir rapor istiyorlar bunu nereden temin edebilirim acaba??? İnternette biraz araştırdım her iş yeri için işverenin kendisinin hazırlaması gerektiğiyle ilgili ortak fikirlere ulaştım, yardımcı olabilirmisiniz acaba, şimdiden teşekkürler...


   
 2. Yasin AKKUŞ

  Yasin AKKUŞ TÜİSAG Üyesi

  Orçun Bey, İş Planını kuracağınız işe dair her şeyi içeren/içermesi gereken bir fizibilite raporu olarak düşünebilirsiniz. Temelde firma yetkilisinin ve (varsa) ortaklarının kişisel bilgileriyle başlanır. Sonra iş ve işletmeniz ile ilgili bölümler, kısa vadeli uzun vadeli hedefler/ tahminler, mali tablolar (gelir (tahmini)-gider) içerir. Size belirli bir format belirtilmediyse tavsiyem http://cdd.kosgeb.gov.tr/6bc2d277bd...a5da7b35a49d897a40329b342d8fc304e87d/file.axd adresindeki taslak form ve internetten bulduğunuz formları kendinize göre harmanlayıp hazırlayın.

  Çok sayıda iş planı hazırlamış ve okumuş birisi olarak gerektiğinde yardım da edebilirim.

   
 3. Agah Orçun Kahraman

  Agah Orçun Kahraman TÜİSAG Üyesi

  ilginiz için teşekkürler yasin bey çok iyi olur aslında ben biraz daha araştırayım gerekli yerlerde yardımınıza ihtiyacım olacak:evet:

     

   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica