Osgb Ile Işyeri Arasındaki Hizmet Sözleşmesi Formu | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Osgb Ile Işyeri Arasındaki Hizmet Sözleşmesi Formu

Konu, 'Ortak Sağlık Güvenlik Birimleri (OSGB) Hakkında' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. Kaan SAKA

  Kaan SAKA TÜİSAG Kurucusu Admin  Yasal mevzuat gereği işyerinde iş güvenliği uzmanı yada işyeri hekimi çalıştırmak zorunda olanların tehlike sınıfına göre uygun işyeri uzmanını yada işyeri hekimini OSGB ile yapacakları anlaşmalar karşılığında temin edebilirler. Bunun için aşağıdaki hizmet sözleşmesini imzalamaları ve bu sözleşmeyi çalışma bakanlığına onaya göndermeleri gerekmektedir. Bu sözleşmeden 3 kopya hazırlanacaktır. Bir kopya Bakanlıkta, 1 kopya firmanızda ve bir kopyada OSGB de kalacaktır. Eksikler yada uygunluk onayı mail ortamı ile size iletilecektir. Bundan dolayı formda bulunan e-mail adresi kısmına geçerli bir mail adresi girmenizi öneririm.

  Osgb ile İşyeri Arasındaki Hizmet Sözleşmesi


   
  m mır, Bakkal ve Murat CİHAN bu yazıya teşekkür etti.
 2. dremsal

  dremsal TÜİSAG Üyesi

  Merhaba
  OSGB ile işyeri arasındaki hizmet sözleşmesi örneği elimde var fakat OSGB sahipleri mevcut formun daha geliştirilmişi daha doğrusu daha cancanlısını bulmamı rica ettiler. Bana önerebileceğiniz konu ile ilgili site, link varsa paylaşırsanız sevinirim. Kolay gelsin..

   
 3. Dilercan

  Dilercan TÜİSAG Üyesi

  OSGB ler az tehlikeli sınıf işyerlerinde isgkatip ten sözleşme yapmıyorlar mı?Eitim vereceğim günü, ben bireysel çalışan C sınıfı igu olarak kendimi SGK lı olarak hem işyerinde çalışmış olarak gösteriyor,hem eğitime katılım belgesi veriyor hem de aynı günü kişi başı 1 saat olarak sözleşme yapıyorum.OSGB ler sadece eğitim ve katılım belgesi veriyor bir de elden sözleşme yapıyorlar.ÇSGB ye haber nasıl veriyorlar,isgkatip olmadan? Yardımlarınızı rica ederim.

     

   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica