Osgb Ile Ilgili

Sercan SELÇUK

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar öncelikle herkese kolay gelsin. Aklıma takılan bir durum var osgblerle ilgili. şimdi diyelim osgb açmaya kalktık. 1 işyeri hekimi, 1 uzman , 1 de sağlık personeliyle ve diğer gerekli evraklarla basvurumuzu bakanlığa yaptık. peki bir osgb sadece uzmanlık yapabilirmi? yani eğitim de vermek zorundamıdır? aynı sekilde osgb acmak için bakanlıga gönderilen belgelere eğitici , hocalarla yapılan sözleşmeleride eklemek mi gerekir .Eğer öyleyse yetki belgesi alınana kadar hocalara da ek ücretler ödenmeli demek. Yoksa osgb yi 3 kişi(yukardakiler) birde diğer sartlarla(yangın raporu vs.) kurulup eğitim işine hemen başlamadan danısmanlık, hekimlik,uzmanlık ölçüm ve sağlık raporu gibi hizmetler verip daha sonra eğitim işine girilebilirmi?? Deneyimli arkadasların düşüncelerini merak ediyorum. Piyasada 3 e 5 e calısan uzman cok görüyorum aslında hepimizin bu durumdan etkilenmemesi için birleşip birşeyler de yapabiliriz.. Bu işin yolu yordamı nedir? sizce eksisi artısını götürürmü?? yoksa direk serbest mi çalışmalıyız ...?? Gerçekten bu işe baş vurmak istiyorum (çoğu osgb ler gibi vurkaç yapmak değil) . Osgb açan ,deneyimli olan , acmaya niyeti olan bilgisi olan herkesten yorum bekliyorum . saygılar...

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.