Soru : Osgb Gorusme

Ms.ozcelk

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar , merhaba an önce bir osgb nin iş gorusmesinden çıktım . Olmicak gibi adamlara cv braktim onun yanında da isg katipten çalışabilir sertifika kağıdı cikartmistim sitede ki. İçime bir kuşku oturdu orada beyfendi gerek yoktu vermenize ama dedi ben olacağı varsada istersem olmaz diye kağıdı isteyemedim . o kâğıt kullanılabilir mi yardımcı olur musunuz :/

kaplanismail

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
sistem üzerinde kullanamazlar.. sizin isg katip onayınız olmasın lazım.. ben şu iş yeriyle tam zamanlı yada kısmı zamanlı çalışıyorum diye.. o onayınız olduktan sonra onlar iç görevlendirmeyle siz başka yerlere atıyabilirler. yoksa bişey olmaz.. öyle olmuş olsaydı, osgb ler uzmanları alırlar 1 ay çalıştırırlar.. sonra gönderirler, almış oldukları evraklarıda kullanırlardı.. o kadar basit değil o işlem.. sistemde sizin onayınız olmadığı sürece kağıt üzerinde birşey yapamazlar..

Ms.ozcelk

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Ne kadar güzel aciklamissiniz Allah razı olsun içim içimi yiyordu burda cok tesekkur ederim çok sağolun

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.