Soru : Osgb De Çalışan İş Güvenliği Uzmanı Arkadaşlarımızın Sorunları Nelerdir?

jeologserap

Üye
TÜİSAG Üyesi
Merhaba arkadaşlar
OSGB de çalışan İş güvenliği uzmanı arkadaşlarımızın sorunları nelerdir?

mekabe

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
İşyeri Hekimi
Henüz kimse cevap yazmamış, yani pek bir sorun yok demek. Oysa 'sorun çoktur, çözüm de yoktur' ;)

Berkay Bengütaş

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Herkesin yaptigi yanlislari normal olan ve dogrusu budur seklinde lanse edilmesi

jeologserap

Üye
TÜİSAG Üyesi
bazen sorun sıfırlanır bazen de tolere edilebilir seviyeye getirilebilir, buda demektir ki her sorunun mutlaka bir çözümü vardır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

son osmanlı

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Osgblerde iş güvenliği uzmanları yaptığı işin ve emeğin karşılığını maddi olarak alamıyor

omark

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
bazen sorun sıfırlanır bazen de tolere edilebilir seviyeye getirilebilir, buda demektir ki her sorunun mutlaka bir çözümü vardır.
Bence bazen sorunların çözülemeyeceği ve sorunlarla yaşanılması gerektiği öğrenilir. bu da demektir ki ülkemizde hiç bir sorunun çözülemeyeceği anlaşılmıştır :(

s0LaR pLe.X.uS

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
osgb kaldırılmalı.
ortak sağlık birimi ( hekimler kendi birimini kursun) ve ortak güvenlik birimi ( mühendisler kendi birimini kursun)olarak ayrı ayrı kurulmalıdır.

Nur ınan

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Osgbde C sınıfı yardımcı uzman olarak atamam yapıldı yalnız haftanın beş günü şantiyede altıncı günü ofis olarak söylediler (ofis iki haftada bir dendi) yanlış bi durum var mı, bilen varsa bilgilendirirse memnun olurum

muratigu

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Genel olarak araç vermek sorun olmaya başladı sanıyorum. yakıt ücretleri uzmanların maaşlarından dolaylı şekilde kırpılmaya çalışılıyor.

kmtugba87

TÜİSAG Çalışma Birimi
Moderatör
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Günde 7 firmaya gidip goygoy yapmak zorunda kalıyoruz
Öncelikle kolaylıklar diliyorum. Günde 7 firma meselesinin bir şaka olduğunu düşünüyorum çünkü ne mesai saati ne de insan gücü buna yetmez. Eğer bunu yapıyorsanız süper güçleriniz olmalı.:alkış::alkış::alkış: Ama goygoy yapmak zorunda kalıyoruz şeklindeki ifadeniz mesleğinizi küçülten ve sizi değersizleştiren bir ifade olmuş. Önce bizim bakış açımız değişmeli ve sonra diğer insanların bakış açısını değiştirmeliyiz.

halilsakarya

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Öncelikle kolaylıklar diliyorum. Günde 7 firma meselesinin bir şaka olduğunu düşünüyorum çünkü ne mesai saati ne de insan gücü buna yetmez. Eğer bunu yapıyorsanız süper güçleriniz olmalı.:alkış::alkış::alkış: Ama goygoy yapmak zorunda kalıyoruz şeklindeki ifadeniz mesleğinizi küçülten ve sizi değersizleştiren bir ifade olmuş. Önce bizim bakış açımız değişmeli ve sonra diğer insanların bakış açısını değiştirmeliyiz.
tamam

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.