Soru : Osgb Açılışı Için Işyeri Hekimi

hasibe elmasdaş

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
merhaba
yeni açmayı planladığımız osgb için ***KESİLDİ*** tam zamanlı olan bir işyeri hekimi bulamıyoruz. bunun yerine sözleşmeli olarak 180 saati dolduran 6 tane farklı işyeri hekimi ile sözleşme yaparak osgb açma şansımız varmıdır. bununla ilgili bir yönetmelik varmıdır. Sorunumuza acil çözüm arıyoruz.. ilgilenen arkadaşlarımıza teşekkürlerimi sunarım..

Moderatör tarafında düzenlendi:

koçyiğit_kayhan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
malesef ibare saat deilde Tam zamanlı hekim, uzman ve diğer sağlık personeli diyor

kaansekban

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
İstanbul Anadolu yakasında bireysel çalışmak isteyen işyeri hekimi takım arkadaşı aramaktayım. ilgilenen arkadaşlar mesaj atınız. teşekkürler. iyi günler

Elif Küçük

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
İşyeri Hekimi
İstanbul Anadolu yakasında bireysel çalışmak isteyen işyeri hekimi takım arkadaşı aramaktayım. ilgilenen arkadaşlar mesaj atınız. teşekkürler. iyi günler

Elif Küçük

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
İşyeri Hekimi
Merhabalar, şartlarınızla ilgili bilgi alabilir miyim? Mesela Anadolu yakasında çalışılacak bölgeler, araç veriyor musunuz ya da kendi aracımızla mı çıkıyoruz, saat bazında ücret düşünceniz gibi..

Barış Yavaş

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Çanakkale için işyeri hekimi ve sağlık personeli arıyoruz.

Şafak Göktaş

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
İşyeri Hekimi
Merhaba,

Ben Enfeksiyon Hastalıkları uzmanıyım,
OSGB de çalışırsam veya ortağı olursam benim dışarıda herhangibir hastanede part time çalışmama engel mi?
Yada benim dışarıda münferit olarak iş yeri hekimliğini yaptıgım birkac yer var onlara engel olur mu?
Teşekkürler,

Dr.Şafak Göktaş

İskender GÜRDAĞ

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
DSP
merhaba
yeni açmayı planladığımız osgb için tam zamanlı anlaşabileceğimiz işyeri hekimine ihtiyacımız var. Ancak tam zamanlı olan bir işyeri hekimi bulamıyoruz. bunun yerine sözleşmeli olarak 180 saati dolduran 6 tane farklı işyeri hekimi ile sözleşme yaparak osgb açma şansımız varmıdır. bununla ilgili bir yönetmelik varmıdır. Sorunumuza acil çözüm arıyoruz.. ilgilenen arkadaşlarımıza teşekkürlerimi sunarım..
malesef tam süreli bir işyeri hekiminiz olması şart

o.esme

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
merhaba ark ben de yeni açılmakta olan osgb grubumuza sağlık personeli aramaktayım ilgilene olursa yazarsa sevinirim

AVŞARBEYİ

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
İşyeri Hekimi
merhaba
yeni açmayı planladığımız osgb için tam zamanlı anlaşabileceğimiz işyeri hekimine ihtiyacımız var. Ancak tam zamanlı olan bir işyeri hekimi bulamıyoruz. bunun yerine sözleşmeli olarak 180 saati dolduran 6 tane farklı işyeri hekimi ile sözleşme yaparak osgb açma şansımız varmıdır. bununla ilgili bir yönetmelik varmıdır. Sorunumuza acil çözüm arıyoruz.. ilgilenen arkadaşlarımıza teşekkürlerimi sunarım..
Ben İşyeri Hekimiyim.Tam gün çalışmayla ilgilenebilirim.Hangi İldesiniz acaba?

AVŞARBEYİ

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
İşyeri Hekimi
Ben Bursa'dayım.Şu an aktif Aile Hekimiyim.Uygun şartlar olursa İst.Avrupa yakasında tam gün işyeri hekimi olarak çalışmak üzere emekliliği düşünürüm.Saygılarımla

o.esme

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
kurmuş olduğumuz osgb bünyesinde tam zamanlı hekim arıyoruz ilgilenirseniz bilgi verin
Ben Bursa'dayım.Şu an aktif Aile Hekimiyim.Uygun şartlar olursa İst.Avrupa yakasında tam gün işyeri hekimi olarak çalışmak üzere emekliliği düşünürüm.Saygılarımla

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.