Soru : Ortam Ölçümü Nerede Yaptırılır?

funda melek kancalı

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
arkadaşlar bir firma var ve nerede ölçüm yaptırılabileceğini bilmiyorum yardım eder misiiniz?

barisbuyukterzi

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Yetkilendirilmiş iş hijyeni labaratuvarlarına yaptırmanız gerekmektedir. Bunların bulunduğu bir liste yok maalesef. İsgüm ile bir görüşmenizi tavsiye ederim, bir ara ölçüm işi almayacaklarını söylediler ama bir kontrol edin.

HÖK

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
İSGÜM'e başvuruyorsunuz, yapıyorlar. Bazı OSGBler de yapabiliyor bazen bir iki tanesini arayıp öğrenebilirsiniz.

funda melek kancalı

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
arkadaşlar İSGÜM mayıs ayına kadar alamıyormuş aradım. Akredite lab.lar yapabiliyor turkak.org.com dan bulunuyormuş. Ben buldum teşekkür ederim.

R

Recep GÜLER

Guest
yabancı
arkadaşlar İSGÜM mayıs ayına kadar alamıyormuş aradım. Akredite lab.lar yapabiliyor turkak.org.com dan bulunuyormuş. Ben buldum teşekkür ederim.
bazı şirketler uluslar arası akreditasyonu olan şirketlerde kabul görüyor

Turhankök

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Ş GÜVENLİĞİ UZMANI ARKADAŞLAR DİKKAT !!!
T.C. ÇALIŞMA BAKANLIĞI ORTAM ÖLÇÜMLERİNDE BAZI METODLARI KABUL ETMEMEYE BAŞLADI ... ÖZELLİKLE TOZ ÖLÇÜMLERİ, TERMAL KONFOR VE AYDINLATMA ÖLÇÜMLERİNE DİKKAT EDİN...BİRÇOK FİRMA UYGUNSUZ ÖLÇÜM YAPIYOR..KABUL EDİLEN VE EDİLMEYEN METODLARI EKLİ BELGEDE DİKKATİNİZE SUNUYORUM. İYİ ÇALIŞMALAR

Ekli dosyalar

• Kabul edilen.pdf
    509 KB · Görüntüleme: 73
!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.