Form - Bilgilendirme - Örnek Temel Eğitim Belgesi | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Form Bilgilendirme Örnek Temel Eğitim Belgesi

Konu, 'Acemi İş Güvenlikçiler' kısmında ataselim tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. ataselim

ataselim TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerinin Usul ve Esasları Hakkındaki Yönetmelikte değişiklik yapılmasına dair yönetmelik ekinde temel eğitim belgesine ait hususlara göre düzenlenmiş olan iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerinde kullanılması için hazırlamış olduğum sertifika örneği ektedir, görüşlerinize sunulur
    Sertifikayı tüm arkadaşların kullanabileceği şekilde logosuz yaptım, kullanmak isteyen arkadaşlara orjinal haliyle mail de gönderebilirim

temel eğitim belgesi (2).jpg

Last edited: 9 Temmuz 2018
    nigarcinar, furkan06, Ali akel ve 8 kişi daha buna teşekkür etti.
  2. Murat Gündüz

Murat Gündüz TÜİSAG Üyesi

Diğer konular bölümüne parantez içindeki yazmamız gerekiyor mu? Yayınlanan bildirgede örnek olsun diye verilmiş benim fikrim, o yüzden bu konuları anlatmıyorsak yazmamak daha makul değil mi sizce ? Fikir almak için soruyorum benim gibi düşünen var mı diye

Serin Tayfun ve ataselim bu yazıya teşekkür etti.
  3. Barış GÖKTAŞ

Barış GÖKTAŞ TÜİSAG Üyesi

. Diğer Konular
    · Metalizasyon İşlerinde ve Üretim alanlarında riskler ve güvenli çalışma

Bende şu şekilde devam ediyor parantez içinde belirtmedim.

ataselim bu yazıya teşekkür etti.
  4. ataselim

Aslında bakanlık formunda ön yüz arka yüz diye belirtmiş, işlevselolması için istediği ifadeler ön yüze sığdı, sertifikanın arka yüzünde konulara ait ayrı bi kısım vardı, onlara ait de düzenlemee olabilir

5. krmbz

krmbz TÜİSAG Üyesi

Elinize sağlık bence gayet şık bir görünüm olmuş ancak şuan bende bunun üzerine çalışırken bu konuya denk geldim ve kafamda bazı sorular var, yeni mevzuat değişikliğine göre, ön sayfa ve arka sayfa olarak örneğini vermiş, biz bunu sizin yaptığınız gibi tek sayfada yapsak (ki arka sayfa olayı gerçekten saçma ve boşuna zaman kaybı olacak bizim için) acaba denetimlerde herhangi bir sorun çıkarırlar mı? Bununla ilgili görüşleriniz nedir merak ediyorum.

Bir kaç zaman once yapılmış olan hisip projesi kapsamında hepimizden bilgi topladılar ve anladığım kadarı ile evraklar dahil her şeye bir standart getirmeye çalışıyorlar. Sanırım bu sertifika örneği de bunun sonucu çıkarıldı. Herhangi bir denetimde verilen eğitim belgesi standartlara uygun değil gibi bir durum ile karşı karşıya kalır mıyız? Sizlerin görüşünü merak ediyorum bu konuda.

ataselim bu yazıya teşekkür etti.
  6. ataselim

Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim, sertifikayı ön ve arka olarak tasarladık fakat işlevsel olmadı, sonuçta istenilenlere yönelik bi tasarım yaptım çok da problem oluşturulacağını düşünmüyorum, hatta bakanlıktan birkaç kişiye gönderdim geri dönüşler olumluydu, bi ara ziyarete gelen müfettişlere de gönderirim, ayrıca tasarımın çözünürlüğünü artırdım ve biraz daha tasarımda oynamalar yaptım, saygılarımla iyi çalışmalar

Ali akel bu yazıya teşekkür etti.
  7. ataselim

Son tasarım
    Temel eğitim belgesi_revize (1).jpg

nigarcinar, coeckevanaelst, frdrn ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  8. Barış GÖKTAŞ

Barış GÖKTAŞ TÜİSAG Üyesi

@ataselim bey dosyayı orjinal haliyle paylaşmanız mümkünmüdür acaba ? Gerekli düzenlemeleri yapabilmek adına çok memnun kalırım..

9. ataselim

Barış bey orjinal boyut yüksek diye kabul etmiyor, mail adresi verirseniz gönderirim

10. mahir süngü

mahir süngü TÜİSAG Üyesi

ataselim bey, email adresi gönderebilirmisiz. ***forum kuralları gereği kesildi ***

Last edited by a moderator: 25 Temmuz 2018
  11. emrdmr1

emrdmr1 TÜİSAG Üyesi

**Forum Kuralları Gereği KESİLDİ** Bana da gönderebilir misiniz?

12. ataselim

Mail adresinizi özelden mesaj yazabilir misiniz

13. emrdmr1

emrdmr1 TÜİSAG Üyesi

yazdım.

14. NAZLI KURUL

NAZLI KURUL TÜİSAG Üyesi

HOCAM BANA DA ATABILIR ÖISINIZ ***Forum Kuralları Gereği KESİLDİ***

15. DENİZ YILMAZ

DENİZ YILMAZ TÜİSAG Üyesi

Merhaba, Ataselim bey, e-mail adresime orjinal belgeyi mail gönderebilir misiz. Teşekkürler..

16. NECATİ DENİZ

NECATİ DENİZ TÜİSAG Üyesi

e-mail:**KESİLDİ** mail gönderebilirmisiniz teşekkürler. kolay gelsin

Last edited by a moderator: 4 Eylül 2018
  17. müslüm drmaz

müslüm drmaz TÜİSAG Üyesi

Merhaba rica etsem ***KESİLDİ*** gönderebilir misiniz? Teşekkürler.

Last edited by a moderator: 5 Eylül 2018
  18. müslüm drmaz

müslüm drmaz TÜİSAG Üyesi

mail adresimizi kesiyor hocam, özüm olarak boşuklu yazıyorum:) *KESİLDİ* bunu kesmez umarım,gönderirseniz sevinirim.Teşekkürler

Last edited by a moderator: 5 Eylül 2018
  19. Erkan FINDIKLI

Erkan FINDIKLI TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

Müslüm Bey, iş güvenliği uzmanı olarak kurallara uymak yerine kuralların açığını aramaya çalışmanız ne kadar ironik.

Gamze bu yazıya teşekkür etti.
  20. Gamze

Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı

Fatih Bey merhaba. Forum ayarları yakın zamanda değiştirildi. Yüklenebilecek dosya boyutu yükseltildi. Şu an dosyanızı buraya yükleyebilirsiniz sanırım.
    Üyelerimizde mail adresi paylaşmazlar böylelikle :)

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica