Duyuru : Önemli Duyuru - 3 Aralık 2016 Tarihinde Yapılacak Olan İsg Sınavı Müracaat Tarihlerinin Uzatılması

Gamze

TÜİSAG Yönetim Yardımcısı
Yönetim Yard.
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
3 ARALIK 2016 TARİHİNDE YAPILACAK OLAN “İŞYERİ HEKİMLİĞİ, İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI ve DİĞER SAĞLIK PERSONELİ SINAVI” MÜRACAAT TARİHLERİNİN UZATILMASI HAKKINDA ÖNEMLİ DUYURU

3 Aralık 2016 tarihinde yapılacak olan 2016-İSG Sınavı ile ilgili, Genel Müdürlüğümüzce 14 Haziran 2016 tarihinde yayınlanan duyuru doğrultusunda, 26 EYLÜL 2016 tarihi itibariyle başvurular alınarak gerekli değerlendirmeler tamamlanmıştır. Gerek ilk defa eğitim alan İSG Profesyoneli adaylarının uygulamalı eğitim onaylarının tanınan süre içinde tamamlanamamış olması, gerekse geçmiş yıllarda eğitim aldıkları halde eksik evrakları nedeniyle sınav listesine dahil edilemeyenlerin ve doğrudan sınava girmeye hak kazanan adaylardan eksik evrak nedeniyle müracaatlarını tamamlayamamış adayların bulunduğu anlaşıldığından, müracaat tarihlerinin uzatılmasına karar verilmiştir.

18 EKİM 2016 tarihine kadar eğitimlerinin tüm unsurlarını (uzaktan eğitim, örgün eğitim ve uygulamalı eğitim dâhil) tamamlayacak durumda olan, doğrudan sınava girmeye hak kazanan adaylar ile isgkatip.csgb.gov.tr internet adresindeki “Sınav Durumu Sorgula” ekranında eksik evrakları olduğu belirtilen adayların 18 EKİM 2016 mesai bitimine kadar istenen evraklarla birlikte Genel Müdürlüğümüze elden veya posta yoluyla(*) müracaat etmeleri halinde yapılacak inceleme sonrası durumu uygun görülenlerin kimlik bilgileri ÖSYM’ye gönderilecektir.

Genel Müdürlüğümüzce yayınlanacak “Sınav Uygulama Duyurusu” doğrultusunda adayların hareket etmesi önem arz etmektedir.

(*) Posta yoluyla yapılacak müracaatların da 18 Ekim 2016 tarihi mesai bitimine kadar Genel Müdürlüğümüze ulaştırılması gerekmektedir. Bu tarihten sonra ulaşan müracaatlar dikkate alınmayacaktır.

Kaynak: İSGGM

Son düzenleme:

Muruvetd

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Evraklarımız tam ise başvuru yapmak için bekleyecek miyiz yoksa ösym sistemi açık başvuru yapacak mıyız onunla ilgili birşey dememiş bugün başvuru yapacaktım beklim mi o zaman ?

Gamze

TÜİSAG Yönetim Yardımcısı
Yönetim Yard.
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Evraklarımız tam ise başvuru yapmak için bekleyecek miyiz yoksa ösym sistemi açık başvuru yapacak mıyız onunla ilgili birşey dememiş bugün başvuru yapacaktım beklim mi o zaman ?
Hayır beklemenize gerek yok. Başvurunuzu yapabilirsiniz Mürüvet Hanım.
Bu duyuru sınav sorgulama ekranında eksik evrak uyarısı alanlar için.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.