Oncelikle Nereden Başlamalı?

Konu, 'Tanışma Bölümü (Ailemizin Yeni Üyeleri)' kısmında Hayati gokhan yilmaz tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Hayati gokhan yilmaz

Hayati gokhan yilmaz TÜİSAG Üyesi

Arkadaslar, isg olma konusuna başlangıç noktam neresi olmalı? ARALIK sınavına girip c sınıfı ile mi başlamalı, yoksa yüksek lisanslarını başlayıp b sınıfına mi geçmeli. ..
    Tavsiyelerine bekliyorum. ...

2. YFŞ

YFŞ TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

Hızlı davranıp Yüksek lisans yaparak B sınıfı İş Güvenliği Uzmanlık sınavına girip başarı olursanız, B sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Belgenizle daha çabuk iş hayatına atılabilirsiniz.

Genco bu yazıya teşekkür etti.
  3. Hayati gokhan yilmaz

Hayati gokhan yilmaz TÜİSAG Üyesi

Tese
    Teşekkürler peki hangisi daha mantıklı geliyor hızlı bi giris mi yoksa
    c den b ye geçiş mi?
    Halihazırda bir is sahibiyim zaten bu ikinci bir iş yada garanti gibi düşünüyorum ondan arada kaldim

4. YFŞ

YFŞ TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

Yüksek lisans yaparak hızlı geçiş yapmanız zamanı kullanma açısından faydanıza olacağı düşüncesindeyim. toplamda en az 7 yıl sürecek A sınıfı uzmanlık belgesini en az 4 yılda sahip olabileceksiniz.

5. Damla.Duru

Damla.Duru TÜİSAG Üyesi

Hayati Gökhan Bey yüksek lisans ile B sahibi olmak avantajınıza olacaktır. C yi alıp B için bidaha beklemeye kademeli gitmeye lüzum yok.
    c sınıfı 2017 Haziran ayına kadar B sınıfı yerine bakabiliyor. zaman azaldığı için imkan varsa yüksek lisans yapmanızdır
    tabi benim görüşüm :)

Ömer Akal ve Genco bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica