Soru Onaylı Defter Için Dilekçe Örneği Var Mı? Ya Da Nasıl Yazılır?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Hakkında' kısmında bukre isik tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. bukre isik

  bukre isik TÜİSAG Üyesi  Arkadaşlar sözleşmeli olduğum işyerinin onaylı defterini il müdürlüğüne onnaylatmam gerekiyor. Ama dilekçe yazmalıymışım. Dilekçenin içeriği ne olacak ne yazıcam yani bilgilendirirseniz sevinirim..


   
 2. ATURAN

  ATURAN TÜİSAG Üyesi

  ÇALIŞMA VE İŞKUR İL MÜDÜRLÜĞÜ / İSTANBUL


  Tarih :

  Aşağıda açık bilgileri yer alan şirketimizde kullanılmak üzere düzenlenmiş olan “İş Sağlığı ve Güvenliğine İlişkin Tespit ve Öneri Defteri” nin onaylanması hususunda, gereğinin yapılmasını arz ederim.

  FİRMANIN İSMİ ÜNVANI
  FİRMANIN ADRESİ


  YETKİLİ KİŞİ İSMİ
  Kaşe & İmza

   
 3. bukre isik

  bukre isik TÜİSAG Üyesi

  Teşekkür ederim kimseden cevap gelmeyince ben de şöyle yazdım
  Şahsıma ait olan ve aşağıda adresini belirtmiş olduğum işyerim için iş güvenliği ve işyeri hekimi sözleşmelerini isg-katip üzerinden yapmış bulunuyorum. 6331 sayılı kanuna müteakiben ekte belirtmiş olduğum onaylı defterin kurumunuzca tasdiklenmesini arz ederim.

     

   
 4. münza

  münza TÜİSAG Üyesi

  Firma size ait olsa bile şahsıma kısmını kullanmasaydınız daha güzel olurdu zannımca. Genel hattıyla fena olmamış. Onaylı defteri nereden aldınız siz. Ben hala almadım da :D Firmalarla yeni şözleşme imzaladım. Pazartesi günü almaya başlarım herhalde.

   
 5. bukre isik

  bukre isik TÜİSAG Üyesi

  İşveren adıyla yazılıyor bu dilekçe yani işveren kendi işyeri için yazacak. şart bu. ben yazamıyorum mesela. o yüzden şahsıma ait olan dedim. Onaylı defter de internette satılıyor. Ama ben kendim bastırdım matbaacıya . Daha uygun oluyor.

     

   
  münza bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica