Soru : Onaylı Defter Için Dilekçe Örneği Var Mı? Ya Da Nasıl Yazılır?

bukre isik

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar sözleşmeli olduğum işyerinin onaylı defterini il müdürlüğüne onnaylatmam gerekiyor. Ama dilekçe yazmalıymışım. Dilekçenin içeriği ne olacak ne yazıcam yani bilgilendirirseniz sevinirim..

ATURAN

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
ÇALIŞMA VE İŞKUR İL MÜDÜRLÜĞÜ / İSTANBUL

Tarih :

Aşağıda açık bilgileri yer alan şirketimizde kullanılmak üzere düzenlenmiş olan “İş Sağlığı ve Güvenliğine İlişkin Tespit ve Öneri Defteri” nin onaylanması hususunda, gereğinin yapılmasını arz ederim.

FİRMANIN İSMİ ÜNVANI
FİRMANIN ADRESİ

YETKİLİ KİŞİ İSMİ
Kaşe & İmza

bukre isik

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
Teşekkür ederim kimseden cevap gelmeyince ben de şöyle yazdım
Şahsıma ait olan ve aşağıda adresini belirtmiş olduğum işyerim için iş güvenliği ve işyeri hekimi sözleşmelerini isg-katip üzerinden yapmış bulunuyorum. 6331 sayılı kanuna müteakiben ekte belirtmiş olduğum onaylı defterin kurumunuzca tasdiklenmesini arz ederim.

münza

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Teşekkür ederim kimseden cevap gelmeyince ben de şöyle yazdım
Şahsıma ait olan ve aşağıda adresini belirtmiş olduğum işyerim için iş güvenliği ve işyeri hekimi sözleşmelerini isg-katip üzerinden yapmış bulunuyorum. 6331 sayılı kanuna müteakiben ekte belirtmiş olduğum onaylı defterin kurumunuzca tasdiklenmesini arz ederim.

Firma size ait olsa bile şahsıma kısmını kullanmasaydınız daha güzel olurdu zannımca. Genel hattıyla fena olmamış. Onaylı defteri nereden aldınız siz. Ben hala almadım da :D Firmalarla yeni şözleşme imzaladım. Pazartesi günü almaya başlarım herhalde.

bukre isik

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
İşveren adıyla yazılıyor bu dilekçe yani işveren kendi işyeri için yazacak. şart bu. ben yazamıyorum mesela. o yüzden şahsıma ait olan dedim. Onaylı defter de internette satılıyor. Ama ben kendim bastırdım matbaacıya . Daha uygun oluyor.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.