Soru : Öğretim Üyesi Tıp Hekimi Işyeri Hekimliği Yapabilir Mi?

Neb

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
İşyeri Hekimi
Merhaba arkadaşlar,
Ben bir tıp fakültesinde öğretim üyesiyim. Acaba yarı zamanlı işyeri hekimliği yapabilir miyim? Tamgün bu duruma engel midir?
Saygılar

uzakkk

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
İşyeri Hekimi
Merhaba arkadaşlar,
Ben bir tıp fakültesinde öğretim üyesiyim. Acaba yarı zamanlı işyeri hekimliği yapabilir miyim? Tamgün bu duruma engel midir?
Saygılar
Tamamen işyeri hekimliği yapan serbest hekimler, ayda fazla mesailer de dahil olmak üzere 217 saate kadar işyeri hekimliği yapabiliyor.Bu sürenin hesabında, çalışılan işyerine ve işçi sayısına göre saat hesaplamaları yapılmalıdır.
Döner sermayesi olmayan kamu kurumunda çalışan veya özel sağlık kuruluşlarında tam gün çalışan hekimler de part time işyeri hekimliği yapabilmektedirler.Bu hekimlerin ayda 160 saat çalıştıkları göz önüne alındığında, 217 saatten 160 saat çıkarıldığında, ayda 57 saat işyeri hekimliği yapabilecekleri görülmektedir. selamlar

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.